Galaxy M Style, czyli kolejne odświeżanie

Newsy

galaxy-m-2

Samsung ostatnio nie schodzi z głównych stron największych portali, niestety coraz częściej z niezbyt pozytywnych powodów. Poniższy news nie zapowiada się to zmienić. Dlaczego? Otóż koreański koncern zapowiedział ostatnio kolejny (po średnio przyjętym Ace Plus) model Galaxy, okraszony kolejną literką alfabetu – tym razem padlo na „M”.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Samsung Galaxy M Style z założenia ma być tańszym rozwiązaniem dla ludzi, którzy pragną mieć ładny smartfon z ekranem SAMOLEDplus. Niestety wnętrzności SGMS wyglądają conajmniej niezadowalająco. CPU o taktowaniu 1GHz, ekran 4″ 480x800px, do tego 4GB wbudowanej pamięci, wbudowany tuner telewizyjny i baterię 1650 mAh. Aparat główny o matrycy 3MPx i przedni VGA zawodzi na całej linii. Na pokładzie oczywiście Android 2.3. Zawodzi również cena – w przybliżeniu ok 500$, co jest kwotą bardzo wysoką jak na tak średnie urządzenie. Na szczęście na razie jest to produkt przeznaczony tylko na rynek koreański.

Ciekawostką jest, że Samsung uważa za stylowe pomalowanie Galaxy R na biało, ponieważ, prócz koloru, SGMS jest praktycznie identyczny.

galaxy-m-1 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x