galaxy-m-2

Samsung ostatnio nie schodzi z głównych stron największych portali, niestety coraz częściej z niezbyt pozytywnych powodów. Poniższy news nie zapowiada się to zmienić. Dlaczego? Otóż koreański koncern zapowiedział ostatnio kolejny (po średnio przyjętym Ace Plus) model Galaxy, okraszony kolejną literką alfabetu – tym razem padlo na „M”.

Samsung Galaxy M Style z założenia ma być tańszym rozwiązaniem dla ludzi, którzy pragną mieć ładny smartfon z ekranem SAMOLEDplus. Niestety wnętrzności SGMS wyglądają conajmniej niezadowalająco. CPU o taktowaniu 1GHz, ekran 4″ 480x800px, do tego 4GB wbudowanej pamięci, wbudowany tuner telewizyjny i baterię 1650 mAh. Aparat główny o matrycy 3MPx i przedni VGA zawodzi na całej linii. Na pokładzie oczywiście Android 2.3. Zawodzi również cena – w przybliżeniu ok 500$, co jest kwotą bardzo wysoką jak na tak średnie urządzenie. Na szczęście na razie jest to produkt przeznaczony tylko na rynek koreański.

Ciekawostką jest, że Samsung uważa za stylowe pomalowanie Galaxy R na biało, ponieważ, prócz koloru, SGMS jest praktycznie identyczny.

galaxy-m-1 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Mynarski