HBO GO jest jednym z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. W ofercie giganta można znaleźć całą masę interesujących filmów i wciągających seriali, których na dodatek ciągle przybywa. HBO GO nie może sobie bowiem pozwolić na zastój, bo użytkownicy szybko zwróciliby się ku konkurencji. Dziś w serwisie pojawiła się jedna nowość i zaplanowano kasację dwóch tytułów na później. Ze wszystkim można się zapoznać w dalszej części newsa.

Aktualizacja oferty HBO GO – środa, październik 2020

Aktualizacja oferty HBO GO

Dzisiejszy dzień zdecydowanie nie jest najatrakcyjniejszy pod względem liczby nowości na HBO GO, bo dodano tylko 16 odcinek 10 sezonu serialu The Walking Dead. Można go obejrzeć zarówno z lektorem, jak i napisami. Przechodząc dalej, już wkrótce platformę opuszczą dwa tytuły. Ich lista wygląda następująco:

  1. Zakonnica / The Nun (2018)data usunięcia: 20.10.2020 – gatunek: horror, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 5,2/10, IMDB: 5,3/10
  2. Wojownicze Żółwie Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2012)data usunięcia: 31.10.2020 – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 6,6/10, IMDB: 7,8/10

Zobacz także: Wtorkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co nowego na platformie?

Na szczęście do momentu usunięcia wymienionych filmów zostało jeszcze sporo czasu, więc zainteresowani wciąż mogą je nadrobić. Na szczęście nie są to też przesadnie wybitne produkcje, więc ich strata nie powinna być zbyt odczuwalna. A wy korzystacie z HBO GO, czy wolicie inne serwisy streamingowe? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.