ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
LG K92 5G wygląd

Wygląd LG K92 5G bez tajemnic – smartfon może się podobać

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

LG to bardzo popularna firma, która ma w ofercie naprawdę wiele różnych produktów. Nie jest tajemnicą, że smartfony tego producenta nie cieszą się już taką popularnością jak kiedyś, choć wciąż można znaleźć osoby, które je kupują. Już niedługo na rynek trafi niedrogi (przynajmniej według standardów LG) LG K92 5G. Dziś poznaliśmy jego wygląd. Nie da się ukryć, że sprzęt może się podobać.

Wygląd LG K92 5G – jak będzie się prezentował smartfon?

LG K92 5G wygląd

LG K92 5G prezentuje się dokładnie tak, jak na powyższych renderach. Dostarczył je sam Evan Blass, czyli człowiek doskonale znany ze swoich „wtyków w branży”. Doniesienia mężczyzny najczęściej się sprawdzają, więc nie ma powodu, by wierzyć, że tym razem będzie inaczej. Front urządzenia został w zasadzie pozbawiony jakichkolwiek ramek, jednak w górnej części umieszczono okrągłe wycięcie na aparat. Dużo bardziej nietypowe są plecki, na których znalazł się m.in. poczwórny aparat.

Zobacz także: Weekendowe promocje w Play: taniej LG K41s, a także router i smartwatch od Huawei

Niestety Evan Blass udostępnił tylko rendery i nie wspomniał nawet słówkiem o specyfikacji LG K92 5G. Wiemy tylko, że sprzęt będzie wspierał łączność 5G, a w Stanach Zjednoczonych kupimy go jedynie u operatora Cricket Wireless. Niestety urządzenie raczej nie zawita do Polski, ale nawet gdyby zawitało, to raczej nie znalazłoby wielu nabywców. No, chyba że LG drastycznie zmieniłoby swoją politykę cenową. A wy co sądzicie o wyglądzie opisanego smartfona? Dajcie znać w komentarzach, jak wam się podoba!

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy