Samsung Galaxy już niebawem w Play!

Newsy

Tak jak pisaliśmy niedawno, Samsung Galaxy już wkrótce zostanie wprowadzony do Play’a. Dzisiaj tę informację oficjalnie potwierdził rzecznik prasowy sieci – Marcin Gruszka. Termin wdrożenia już drugiego Androida w Play’u nie został jeszcze sprecyzowany jednak możemy spodziewać się go w pierwszej połowie 4 kwartału bieżącego roku. Marcin Gruszka na swoim blogu napisał:
„Pytacie o Galaxy po komunikacie jaki wysłał Samsung. Tak będzie, planujemy pierwszą połowę Q4. Może, kto wie, uda się wcześniej, ale nie traktujcie tego jako wiążącą deklarację. Jak będzie to dowiecie się o tym pierwsi. Obecnie trwają testy techniczne.”

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x