ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
fałszywe promocje galaxy s20

Bateria Galaxy S21+ będzie nieco większa niż w Galaxy S20+

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo lubiana firma, która sprzedaje naprawdę wiele różnych produktów. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście smartfony. Choć mamy wrzesień, a premiera serii Galaxy S21 najprawdopodobniej odbędzie się dopiero w lutym 2021 roku, właśnie poznaliśmy pojemność baterii w modelu Galaxy S21+. Zapowiada się wzrost względem Galaxy S20+, co z pewnością ucieszy wiele osób.

Bateria w Galaxy S21+ – czego się dowiedzieliśmy?

Bateria Galaxy S21+

Samsung Galaxy S21+ będzie flagowcem z krwi i kości. Na razie nie wiemy o nim zupełnie nic, poza tym, że najprawdopodobniej zostanie wyposażony w baterię o pojemności 4800 mAh. Informacja pochodzi z wiarygodnego źródła, co oczywiście nie oznacza, że na tym etapie można ją już wziąć za pewnik. Niemniej jednak jeśli okaże się prawdą, to bateria w Galaxy S21+ będzie pojemniejsza o równe 300 mAh w porównaniu do tegorocznego Galaxy S20+. Nie jest to duży wzrost, ale jak to mówią – lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

Zobacz także: [Promocje dnia] Redmi Note 8T, Galaxy Tab S6 Lite, Philips SHL3075BL i więcej świetnych okazji

Dzisiejsze doniesienie potwierdza także, że za baterie dla rodziny Galaxy S21 będzie odpowiadał chiński producent Ningde Amperex Technology. Niestety na chwilę obecną nie wiemy nic na temat akumulatorów pozostałych reprezentantów serii Galaxy S21. Aczkolwiek skoro dziś wyciekła informacja o Galaxy S21+, to jest spora szansa, że już na dniach poznamy nowe szczegóły na temat Galaxy S21 czy Galaxy S21 Ultra. Czy waszym zdaniem 4800 mAh to odpowiednia pojemność? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy