OLX wprowadza zmiany w regulaminie związane z nowymi rozwiązaniami w kategoriach Moda oraz Dla dzieci. Zmiany nastąpią 5 października, ale już dziś OLX zdradziło, czego będą one dotyczyły. Do wspomnianych kategorii ma wejść oferta biznesowa.

Co nowego na OLX w kategoriach „Moda” i „Dla dzieci”?

Zacznijmy od tego, że OLX wprowadza ofertę biznesowych do omawianych kategorii. Strona firmowa, import ogłoszeń przez webApi, statystyki sprzedaży, a także możliwość zamieszczenia zdjęć katalogowych w ofercie – z tego będą mogli korzystać użytkownicy. Oferta dla biznesu, którą przygotowaliśmy, jest maksymalnie prosta i przejrzysta. Zależy nam, by firmy obecne na OLX mogły w profesjonalny sposób oferować swoje produkty, m.in. dzięki narzędziom im dedykowanym – tłumaczy Julia Stec, B2B Marketing Specialist w OLX. 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

OLX przygotowało dla obu kategorii analogiczne pakiety ogłoszeń. Ich cena zależy od liczby wykupionych ogłoszeń. Oto szczegóły:

  • 5 ogłoszeń – 4,75 zł (płatność online)
  • 5 ogłoszeń – 6,27 zł (płatność SMS)
  • 10 ogłoszeń – 9,00 zł (płatność online)
  • 10 ogłoszeń – 11,88 zł (płatność SMS)
  • 20 ogłoszeń – 16,00 (płatność online)
  • 20 ogłoszeń – 21,12 zł (płatność SMS)
  • 50 ogłoszeń – 25,00 zł (płatność online)
  • 50 ogłoszeń – 33,00 zł (płatność SMS)

Czytaj także: Zakupy w Internecie robimy coraz częściej – co zachęca nas do kupowania w sieci?

Jak widać, taniej będzie, jeśli zdecydujemy się na płatność online. Co jednak z indywidualnymi użytkownikami OLX, którzy również chcą wciąż publikować swoje ogłoszenia w kategoriach Moda i Dla dzieci? Jak informuje OLX, po przekroczeniu limitu 50 bezpłatnych ogłoszeń, użytkownik zapłaci 1 zł (płatność online) za każde kolejne. W przypadku płatności SMS-em cena to 1,32 zł za ogłoszenie.

źródło: informacja prasowa

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.