HTC-One-M9-prototype

Wiemy już, że kolejny flagowiec HTC zostanie pozbawiony aparatu ze słynnymi ultrapikselami. Ta wiadomość z pewnością ucieszyła wielu użytkowników zawiedzionych jakością zdjęć robionych przez One (M7) i (M8). Teraz możemy dokładnie przyjrzeć się nadchodzącemu M9 dzięki opublikowanym fotografiom prototypu tego urządzenia.

 
Zdjęcia nadchodzącego flagowca HTC pokazują stosunkowo duży obiektyw, wyglądający zupełnie inaczej niż ten u poprzednika. Może to potwierdzać przesłanki o zastosowaniu 20 Mpx matrycy, podobnej do tej z Xperii Z3. Bardzo prawdopodobne, że producent zastosuje też podwójny aparat tak jak w przypadku One (M8).
 

HTC-One-M9-prototype (1)

 
Zdjęcia M9 niczym nie zaskakują i bardzo łatwo pomylić urządzenie z poprzednim flagowcem od HTC. Wygląd i rozmieszczenie poszczególnych elementów są praktycznie takie same. Cieszy zastosowanie głośników BoomSound oraz nieco większego ekranu, którego dokładna rozdzielczość wciąż pozostaje zagadką.

 
Dla przypomnienia, One (M9) zostanie prawdopodobnie wyposażony w ekran QHD i najnowszego Snapdragona 810. Nowa nakładka ma nam zapewnić dużo lepszą i bardziej intuicyjną pracę z urządzeniem. Jak przemawiają do Was zaprezentowane zdjęcia? Spodziewaliście się większej liczby różnic w stosunku do M8?

 

htc-one-m9-empro-5

 Źródło: NWE

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Przewoźnik