asus zenfone zoom

 

Po ZenFone’ie 2 przyszła pora na prawdziwą tegoroczną premierę od Asusa. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, targi CES dla Tajwańczyków to fotografia. Doskonale pokazała to już wcześniejsza premiera, ale wisienką na torcie jest ZenFone Zoom, który designem zdaje się nam być już znajomy.

 

W takim razie widząc zdjęcie z początku newsa na myśl przychodzi tylko Nokia Lumia 1020, czyli jeden z pierwszych smartfonów, który zrewolucjonizował fotografię w urządzeniach mobilnych. ZenFone Zoom wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Oto specyfikacja:

 

  • 5,5-calowy wyświetlacz FullHD IPS;
  • laserowy auto-focus;
  • aparat 13 MPx z 3x optycznym zoomem i 5 MPx;
  • Android 5.0 Lollipop z nakładką Zen UI.

 

Cóż tu więcej dodać? Asus postawił w tym modelu ewidentnie na aparat. Jest to rozwinięta wersja ZenFone’a 2, ale dodano optyczny zoom i zaawansowany tryb manualny. Czyżby ten model miał zagrażać lustrzankom? Dostępny będzie w drugim kwartale bieżącego roku za 399 dolarów. Wtedy się przekonamy. Jak Wam się podoba inicjatywa Asusa?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.