[CES] Asus ZenFone Zoom – Lumia 1020 w nowej odsłonie? Optyczny zoom w najcieńszej obudowie

Newsy

asus zenfone zoom

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Po ZenFone’ie 2 przyszła pora na prawdziwą tegoroczną premierę od Asusa. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, targi CES dla Tajwańczyków to fotografia. Doskonale pokazała to już wcześniejsza premiera, ale wisienką na torcie jest ZenFone Zoom, który designem zdaje się nam być już znajomy.

 

W takim razie widząc zdjęcie z początku newsa na myśl przychodzi tylko Nokia Lumia 1020, czyli jeden z pierwszych smartfonów, który zrewolucjonizował fotografię w urządzeniach mobilnych. ZenFone Zoom wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Oto specyfikacja:

 

  • 5,5-calowy wyświetlacz FullHD IPS;
  • laserowy auto-focus;
  • aparat 13 MPx z 3x optycznym zoomem i 5 MPx;
  • Android 5.0 Lollipop z nakładką Zen UI.

 

Cóż tu więcej dodać? Asus postawił w tym modelu ewidentnie na aparat. Jest to rozwinięta wersja ZenFone’a 2, ale dodano optyczny zoom i zaawansowany tryb manualny. Czyżby ten model miał zagrażać lustrzankom? Dostępny będzie w drugim kwartale bieżącego roku za 399 dolarów. Wtedy się przekonamy. Jak Wam się podoba inicjatywa Asusa?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x