[CES] Asus ZenFone Zoom – Lumia 1020 w nowej odsłonie? Optyczny zoom w najcieńszej obudowie

Newsy

asus zenfone zoom

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Po ZenFone’ie 2 przyszła pora na prawdziwą tegoroczną premierę od Asusa. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, targi CES dla Tajwańczyków to fotografia. Doskonale pokazała to już wcześniejsza premiera, ale wisienką na torcie jest ZenFone Zoom, który designem zdaje się nam być już znajomy.

 

W takim razie widząc zdjęcie z początku newsa na myśl przychodzi tylko Nokia Lumia 1020, czyli jeden z pierwszych smartfonów, który zrewolucjonizował fotografię w urządzeniach mobilnych. ZenFone Zoom wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Oto specyfikacja:

 

  • 5,5-calowy wyświetlacz FullHD IPS;
  • laserowy auto-focus;
  • aparat 13 MPx z 3x optycznym zoomem i 5 MPx;
  • Android 5.0 Lollipop z nakładką Zen UI.

 

Cóż tu więcej dodać? Asus postawił w tym modelu ewidentnie na aparat. Jest to rozwinięta wersja ZenFone’a 2, ale dodano optyczny zoom i zaawansowany tryb manualny. Czyżby ten model miał zagrażać lustrzankom? Dostępny będzie w drugim kwartale bieżącego roku za 399 dolarów. Wtedy się przekonamy. Jak Wam się podoba inicjatywa Asusa?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x