nokia here android milion

 

Sytuacja Nokii już tyle razy przewijała się na naszym portalu, że to jest troszkę… dziwne. W końcu jest to producent, który w świecie urządzeń z Androidem tak naprawdę w ogóle – jeszcze – nie zaistniał. Jednak właśnie ta popularność Finów u nas pokazuje doskonale jak bardzo ważna jest marka, która została wypracowana przez wiele lat.

 

Po sprzedaży Microsoftowi oddziału odpowiedzialnego za mobilne urządzenia, Nokia zostawiła dla siebie część pracującą nad „HERE”, a więc szeroko rozumianymi usługami lokalizacyjnymi. Łącząc wszystkie te fakty i dodając pojawienie się oficjalnej nawigacji od Finów w sklepie Play nikogo nie powinno dziwić, że już ponad milion osób sprawdziło działanie tego programu. Mało tego, drugie tyle z pewnością uczyniło to jeszcze przed pojawieniem się HERE w mobilnym markecie. Oczywiście uzyskanie takiego wyniku w przeciągu kilku miesięcy nie byłoby możliwe, gdyby sama nawigacja sama się nie broniła swoim działaniem. Oto kilka głównych zalet HERE, wciąż w wersji beta:

 

nokia here android 134 nokia here android 15 nokia here android 13 nokia here android 12 nokia here android 1

 

A Wy jesteście już użytkownikami nawigacji od Nokii? Jeżeli nie to sprawdzić ją możecie klikając następujący link: Klik! Jakie według Was są najlepsze plusy tego programu nad konkurencją, a nad czym jeszcze Finowie powinni popracować?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.