Mapy Nokia HERE pobrane już ponad milion razy – Finowie mają się z czego cieszyć?

Aplikacje

nokia here android milion

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Sytuacja Nokii już tyle razy przewijała się na naszym portalu, że to jest troszkę… dziwne. W końcu jest to producent, który w świecie urządzeń z Androidem tak naprawdę w ogóle – jeszcze – nie zaistniał. Jednak właśnie ta popularność Finów u nas pokazuje doskonale jak bardzo ważna jest marka, która została wypracowana przez wiele lat.

 

Po sprzedaży Microsoftowi oddziału odpowiedzialnego za mobilne urządzenia, Nokia zostawiła dla siebie część pracującą nad „HERE”, a więc szeroko rozumianymi usługami lokalizacyjnymi. Łącząc wszystkie te fakty i dodając pojawienie się oficjalnej nawigacji od Finów w sklepie Play nikogo nie powinno dziwić, że już ponad milion osób sprawdziło działanie tego programu. Mało tego, drugie tyle z pewnością uczyniło to jeszcze przed pojawieniem się HERE w mobilnym markecie. Oczywiście uzyskanie takiego wyniku w przeciągu kilku miesięcy nie byłoby możliwe, gdyby sama nawigacja sama się nie broniła swoim działaniem. Oto kilka głównych zalet HERE, wciąż w wersji beta:

 

nokia here android 134 nokia here android 15 nokia here android 13 nokia here android 12 nokia here android 1

 

A Wy jesteście już użytkownikami nawigacji od Nokii? Jeżeli nie to sprawdzić ją możecie klikając następujący link: Klik! Jakie według Was są najlepsze plusy tego programu nad konkurencją, a nad czym jeszcze Finowie powinni popracować?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x