samsung galaxy s6 s5 s4

 

Jeśli wierzyć dotychczasowym plotkom to kolejny flagowy smartfon Samsunga ma niejako odciąć się od niezbyt lubianej przeszłości. Rok w rok zarzucano Koreańczykom, że niepotrzebnie tkwią przy jednym designie urządzeń i to po prostu nuży. W takim razie tak samo rok w rok pojawiają się domniemania, że ma to się zmienić.

 

Dodatkowo słyszymy o aluminiowym wykonaniu oraz wielu niespodziankach od Samsunga. Ile w tym będzie? Zobaczymy oficjalnie podczas premiery, a teraz możemy rzucić okiem na następujące, ujawnione właśnie zdjęcia teoretycznie przedstawiające właśnie Galaxy S6 (+to z początku newsa):

 

samsung galaxy s6 s5 s4 2

 

Nadchodzący model zestawiono z poprzednikami i z tego, co można zauważyć to z pewnością smartfon urósł. Dla wielu z Was z pewnością jest to wada, ale dodatkowo zwróćcie uwagę, że najprawdopodobniej Samsung postanowił zwiększyć przestrzeń pod i nad wyświetlaczem. No cóż, ciężko to zrozumieć, ale dorzućmy do tego jeszcze kilka zdjęć, które również niedawno pojawiły się w Sieci:

 

samsung galaxy s6 zolty yellow samsung galaxy s6 321

 

Jeżeli jest to przedni panel od Galaxy S6 to niestety, ale Samsung idzie wciąż tą samą drogą. Oczywiście aluminiowej obudowy możemy się spodziewać, a nawet powinniśmy, ale czy to dla Was nie za małe zmiany?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.