Samsung szykuje kolejne 5,5-calowe urządzenie z najwyższej półki – Galaxy Note 4 Neo?

1 minuta czytania
Komentarze
samsung galaxy note 3 neo

Mimo że Samsung stosunkowo niedawno stwierdził, że własne portfolio jest zbyt bogate to plotki zdają się temu zaprzeczać. Coraz więcej słyszymy o przeróżnych nowych seriach urządzeń, a teraz mamy pewność, że jedno z nich trafiło właśnie do testów i nie jest to byle jaki smartfon.

Tajemniczy model oznaczony jako SM-G430, który wyruszył do Indii to z pewnością phablet. Świadczy o tym 5,5-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości FullHD. Tym samym możemy spodziewać się, że to będzie urządzenie z serii Galaxy Mega lub Note, ale o tym za chwilę. Drugim ujawnionym elementem ze specyfikacji jest procesor, którego rdzenie taktowane są częstotliwością 2,5 GHz. Dokładając do tego informację o producencie, czyli Qualcommie, możemy przypuszczać, że jest to jedna z odmian Snapdragona 801. Brzmi coraz bardziej interesująco, prawda? To na koniec poznanych danych, nieco mniej ciekawa informacja. Obecnie to urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.4.4 KitKat i nie ma żadnej wzmianki o tym, że pojawi się ono oficjalnie już z „Lizakiem”.

Także czym to urządzenie może być? Topowa specyfikacja świadczy bardziej o serii Galaxy Note, a jeśli przypomnicie sobie zeszłoroczną odmianę Note 3 Neo (widoczną na początku newsa) to do głowy teraz może przychodzić analogiczna odmiana z Notem 4. Czy być może macie swoją teorię na to urządzenie?

źródło: Phone Arena

Motyw