Konsole Sony cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. M.in. na PlayStation 4 do grania po Sieci potrzebna jest subskrypcja PlayStation Plus. Jej regularna cena to 240 zł, jednak teraz przez ograniczony czas można ją kupić aż 25% taniej. To jedna z tych okazji, z których zdecydowanie warto skorzystać.

Promocja na subskrypcję PlayStation Plus – tym razem 25% taniej

PlayStation plus promocja 25% taniej

PlayStation Plus nie tylko pozwala grać przez Internet, a także zapewnia comiesięczną porcję gier, zniżki w PlayStation Store, 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze oraz rabaty do niektórych sklepów internetowych i stacjonarnych dzięki PlayStation Rewards. Od dziś do 1 września do godziny 11:00 roczną subskrypcję PlayStation Plus można nabyć w cenie 180 złotych. Niestety z promocji mogą skorzystać tylko osoby, które nie mają aktywnej usługi w momencie zakupu. Oferta jest dostępna w PlayStation Store.

Zobacz także: Pad od PlayStation 5 ma zmienić sposób, w jaki gramy

Wszyscy, którzy zdecydują się teraz zakupić abonament, będą mogli jeszcze pobrać dwie darmowe gry tego miesiąca: Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oraz Fall Guys: Ultimate Knockout. Gry w ramach PS Plus na wrzesień powinny zostać ujawnione już jutro – jest spora szansa, że Sony udostępni coś ciekawego. Większej obniżki raczej prędko nie będzie, więc osoby potrzebujące tej subskrypcji nie mają się nad czym zastanawiać. Oczywiście można ją nabyć nieco taniej w różnych sklepach z kluczami, aczkolwiek wówczas nigdy nie mamy pewności, skąd pochodzi kod – kupując od nieautoryzowanych sprzedawców narażamy się na blokadę konta.

Źródło: PlayStation Plus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.