PlayStation Plus PSPLUS

Roczna subskrypcja PlayStation Plus 25% taniej – promocja w PS Store

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Konsole Sony cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. M.in. na PlayStation 4 do grania po Sieci potrzebna jest subskrypcja PlayStation Plus. Jej regularna cena to 240 zł, jednak teraz przez ograniczony czas można ją kupić aż 25% taniej. To jedna z tych okazji, z których zdecydowanie warto skorzystać.

Promocja na subskrypcję PlayStation Plus – tym razem 25% taniej

PlayStation plus promocja 25% taniej

PlayStation Plus nie tylko pozwala grać przez Internet, a także zapewnia comiesięczną porcję gier, zniżki w PlayStation Store, 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze oraz rabaty do niektórych sklepów internetowych i stacjonarnych dzięki PlayStation Rewards. Od dziś do 1 września do godziny 11:00 roczną subskrypcję PlayStation Plus można nabyć w cenie 180 złotych. Niestety z promocji mogą skorzystać tylko osoby, które nie mają aktywnej usługi w momencie zakupu. Oferta jest dostępna w PlayStation Store.

Zobacz także: Pad od PlayStation 5 ma zmienić sposób, w jaki gramy

Wszyscy, którzy zdecydują się teraz zakupić abonament, będą mogli jeszcze pobrać dwie darmowe gry tego miesiąca: Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oraz Fall Guys: Ultimate Knockout. Gry w ramach PS Plus na wrzesień powinny zostać ujawnione już jutro – jest spora szansa, że Sony udostępni coś ciekawego. Większej obniżki raczej prędko nie będzie, więc osoby potrzebujące tej subskrypcji nie mają się nad czym zastanawiać. Oczywiście można ją nabyć nieco taniej w różnych sklepach z kluczami, aczkolwiek wówczas nigdy nie mamy pewności, skąd pochodzi kod – kupując od nieautoryzowanych sprzedawców narażamy się na blokadę konta.

Źródło: PlayStation Plus

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy