Android 5.1 pojawi się szybciej niż myślimy? Brakujące funkcje z Lollipopa i kolejne usprawnienia w drodze

Newsy

Android-Lollipop-Statue

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Android w wersji 5.0 Lollipop jest długo oczekiwaną aktualizacją tego najpopularniejszego systemu. W końcu ujrzeliśmy ogromną ilość zmian, które faktycznie mogą być użyteczne w codziennym użytkowaniu danego urządzenia. To jednak nie pozwala Google przestać pracować nad ulepszeniami.

 

W Sieci pojawiły się plotki, że już za kilka miesięcy ujrzymy Androida oznaczonego numerkiem 5.1 podczas gdy obecnie najnowszą znaną nam wersją jest 5.0.1. Czy to oznacza kolejny skok jak w przypadku 4.3 (Jelly Bean) i 4.4 (KitKat)? Najprawdopodobniej nie i Google zmieni swoje podejście do numeracji. Android 5.1 wciąż będzie nazywany „Lizakiem”, a z ujawnionych pewnych nowości można wymienić chociażby obecnie „zagubiony” tryb cichy, który nie został zaimplementowany. Oprócz tego oczywiście ulepszona zostanie ogólna wydajność oraz poprawiona optymalizacja, a także naprawione odkryte problemy, między innymi z WiFi.

 

Powyższą informację należy traktować z przymrużeniem oka, ale czy taka zmiana numeracji przypadnie Wam do gustu czy nie zwracacie na nią większej uwagi? Poza tym, jak wielu naszych Czytelników już cieszy się oficjalnym Androidem w wersji 5.0/5.0.1, żeby oczekiwać 5.1? Ten najprawdopodobniej pojawi się w lutym.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x