huawei honor 6 plus 4

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jeszcze kilka lat temu w Polsce słysząc o Huawei na myśl od razu przychodziły urządzenia tanie, robione jako masówki dla operatorów. Dzisiaj sytuacja ta diametralnie obróciła się i Chińczycy obecnie stanowią trzecią największą firmę na rynku mobilnym, a ich najnowszy smartfon w postaci Honora 6 Plus to potwierdza.

 

huawei honor 6 plus

 

Będąc tak wysoko postawionym producentem rzeczą oczywistą jest, że flagowy telefon musi być nie tylko najlepszy, ale i oryginalny. Huawei może pochwalić się własnymi układami scalonymi, który również znalazł się w ich dopiero co zaprezentowanym modelu Honor 6 Plus. Oto cała specyfikacja tego smartfonu:

 

  • 5,5-calowy wyświetlacz FullHD;
  • układ Kirin 925 z 3 GB RAM;
  • 32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicroSD);
  • aparaty: 2x 8MPx z tyłu i 5 MPx z przodu;
  • DualSIM;
  • wymiary: 150.46 x 75.68 x 7.5 mm.

 

huawei honor 6 plus 2

 

Oczywiście największym zaskoczeniem jest podwójny aparat z tyłu urządzenia na wzór rozwiązania HTC. Huawei jednak podaje, że zdjęcia wykonywane w rozdzielczości do 13 MPx można zrobić w zaledwie 0,1 sekundy. Zastosowanie takiego rozwiązania oczywiście również pozwala na ustawianie ostrości po zapisaniu fotografii. Kolejną interesującą informacją na temat tego modułu jest rozmiar pojedynczego piksela wynoszący 1,85 micronów. Oto krótka prezentacja tego rozwiązania:

 

 

Tym samym całość wygląda naprawdę obiecująco – Kirin 925 jest jednym z najwydajniejszych układów, obudowa również stoi na najwyższym poziomie, a dodatkowo ceny wyglądają bardzo atrakcyjnie. Za wersję 3G Huawei prosi o 1100 złotych, a z kolei chcąc wykorzystać sieci LTE należy dołożyć 250 złotych. Kwoty te oczywiście dotyczą rynku chińskiego, więc u nas należy doliczyć dodatkowe podatki. Jak oceniacie możliwości powiększonego Honora?

 

 

źródło: Phone Arena

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.