Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tej generacji. Twórcy zarzekali się, że wydadzą swoją produkcję do końca roku, ale niestety tak się nie stanie, bo premiera potencjalnego hitu została właśnie przesunięta. Jakby nie było, studio Hardsuit Labs ma logiczne wytłumaczenie.

Premiera Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 przesunięta w czasie

Premiera Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 odbędzie się później, niż wielu by tego chciało, bo dopiero w 2021 roku. Taką informację opublikowali dziś przedstawiciele studia Hardsuit Labs i firmy Paradox Interactive. Jako powód opóźnienia podano chęć stworzenia godnego następcy pierwszej części gry, która do dziś jest uznawana przez wielu za jeden z najlepszych tytułów w swoim gatunku.Z uwagi na wysoką jakość i nasze ambicje, podjęliśmy trudną decyzję, że potrzebujemy więcej czasu” – czytamy w oświadczeniu.

Zobacz także: Night City Wire, czyli co nowego od twórców Cyberpunk 2077

Choć premiera Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 odbędzie się w przyszłym roku, nie wiemy, kiedy dokładnie. Twórcy zamierzają podać konkretną datę gdy będą pewni wysokiej jakości swojego produktu, czyli w najbliższych miesiącach. Mówiąc prościej – gra może zadebiutować zarówno w styczniu, jak i grudniu, co brzmi już zdecydowanie gorzej. Niemniej jednak chyba lepiej poczekać i dostać dopracowany tytuł, aniżeli wydany na szybko, pełen niedoróbek gniot. Czekacie na tę produkcję? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter (@VtM_Bloodlines)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.