Netflix to prawdziwy gigant w branży serwisów streamingowych z filmami i serialami w ofercie. Tak samo jak wszyscy inni liczący się gracze, platforma niemalże codziennie aktualizuje zawartość swojej oferty. Dziś Netflix nie dodał zbyt dużo, ale wśród nowości znalazł się 6 i zarazem ostatni sezon serialu The Rain. Ta wiadomość z pewnością ucieszy wiele osób.

Aktualizacja biblioteki Netflix – dodano m.in. 6 sezon The Rain (czwartek, sierpień 2020)

Netflix The Rain sezon 6

Użytkownicy Netflixa nie mogą narzekać na brak regularnie dodawanych nowości. Raz jest ich więcej, a raz mniej. Dziś oferta platformy powiększyła się jedynie o 3 tytuły, ale jak to mówią – zawsze coś. Przechodząc do konkretów, ich pełna lista prezentuje się następująco:

  1. The Rain (2018) [6 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Dania
  2. Diabeł: Inkarnacja / The Possession of Hannah Grace (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: horror, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  3. Nasza Natasza / Nasha Natasha (2016) [+ napisy] – gatunek: biograficzny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Zgubiony dowód osobisty podczas wakacyjnego wyjazdu – koniecznie zgłoś utratę dokumentu online

Zdecydowanie najciekawszym tytułem z dzisiejszego zestawienia jest ostatni sezon serialu The Rain. Niestety ma on tylko 6 odcinków, ale cóż – mogło być gorzej. Pod koniec warto wspomnieć, że Netflix zaplanował też kasację filmu „Prawda czy wyzwanie” (2018) na 12 sierpnia. Zainteresowani tym tytułem mają więc jeszcze kilka dni, aby go nadrobić.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.