[Film] Galaxy Note 4 na wszystkie pory roku – Samsung łączy swój phablet z dronem

Newsy

galaxy note 4 samsung 4k film wideo dron

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Nie od dziś wiadomo, że Samsung wydaje ogromną ilość swojego budżetu na wszelkiego rodzaju akcje promocyjne. Największą popularnością cieszą się te jak najbardziej ekstremalne, humorystyczne oraz zaskakujące. Tym razem Koreańczycy postawili po części na tę pierwszą cechę.

 

W takim razie co zrobił tym razem Samsung? Podpiął swój flagowy model Galaxy Note 4 i… puścił w świat. Tym samym najlepszy phablet firmy nagrywał to, co mógł podziwiać, a pamiętajmy, że możliwości aparatu w tej kwestii zdecydowanie zostały ulepszone. Mamy do czynienia z nagraniem w rozdzielczości 4K, a nad ostrością czuwała optyczna stabilizacja obrazu. Tak oto poznajmy cztery pory roku:

 

 

Powyższy film oczywiście robi wrażenie, ale ciężko nam ocenić ile czasu pochłonęły pracę przy montażu i uwydatnianiu szczegółów w postprodukcji.

 

Mimo wszystko, załóżmy, że faktycznie tak Galaxy Note 4 nagrywa filmy. Możemy powiedzieć, że osiągnięto już szczyt możliwości w tej kwestii? Podoba Wam się taka promocja phabletu Samsunga?

 

 

źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x