galaxy note 4 samsung 4k film wideo dron

 

Nie od dziś wiadomo, że Samsung wydaje ogromną ilość swojego budżetu na wszelkiego rodzaju akcje promocyjne. Największą popularnością cieszą się te jak najbardziej ekstremalne, humorystyczne oraz zaskakujące. Tym razem Koreańczycy postawili po części na tę pierwszą cechę.

 

W takim razie co zrobił tym razem Samsung? Podpiął swój flagowy model Galaxy Note 4 i… puścił w świat. Tym samym najlepszy phablet firmy nagrywał to, co mógł podziwiać, a pamiętajmy, że możliwości aparatu w tej kwestii zdecydowanie zostały ulepszone. Mamy do czynienia z nagraniem w rozdzielczości 4K, a nad ostrością czuwała optyczna stabilizacja obrazu. Tak oto poznajmy cztery pory roku:

 

 

Powyższy film oczywiście robi wrażenie, ale ciężko nam ocenić ile czasu pochłonęły pracę przy montażu i uwydatnianiu szczegółów w postprodukcji.

 

Mimo wszystko, załóżmy, że faktycznie tak Galaxy Note 4 nagrywa filmy. Możemy powiedzieć, że osiągnięto już szczyt możliwości w tej kwestii? Podoba Wam się taka promocja phabletu Samsunga?

 

 

źródło: androidauthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.