Nokia Z Launcher

 

Fińska korporacja od czasu sprzedaży swojego mobilnego działu Microsoftowi wyraźnie poczuła sporą swobodę. Po dzisiejszej nieoczekiwanej zapowiedzi tabletu N1, Nokia  postanowiła szerszemu gronu zaprezentować swoją nową nakładkę, która jako domyślna pojawi się we wspomnianym wcześniej tablecie. Po zamkniętej wersji testowej Z Launcher w końcu oficjalnie zadebiutował w Sklepie Play!

 

Aplikacja ta krążyła w Sieci już od jakiegoś czasu w postaci zamkniętej wersji testowej, by już dzisiaj zadebiutować jako produkt, mogący ukazać się większemu gronu odbiorców, choć wciąż w wersji Beta. Nokia Z Launcher charakteryzuje się stonowanym wyglądem i dużą intuicyjnością w porównaniu do dobrze znanych nam aplikacji startowych.

 

 

Nokia Z Launcher 1                                        Nokia Z Launcher

 

Aplikacja dostępna jest do pobrania w Sklepie Play za darmo, a do poprawnego działania wymagany jest smartfon lub tablet z systemem Android w wersji 4.1 lub wyższej. Sprawdźcie i dajcie nam znać, czy pomysł Nokii na polepszenie komfortu korzystania z Androida przypadł Wam do gustu.

EDYCJA:
Osoby, posiadające Android 5.0 Lollipop mogą pobrać Nokia Z Launcher z oficjalnej strony projektu!

 

 

Źródło: Nokia

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski