ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Wideo] KitKat czy Lollipop? Który system z TouchWiz lepiej pracuje na Samsungu Galaxy S4?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s4 lollipop touchwiz android 5.0 4.4 kitkat

W Sieci już od dłuższego czasu krążą przeróżne filmy prezentujące działanie najnowszego mobilnego oprogramowania od Google na kilku urządzeniach z dedykowanymi im nakładkami od producenta. Oczywiście najpopularniejszą firmą jest Samsung stąd też możemy postawić pytanie: który system lepszy? Świeży, nowszy czy starszy, dopracowany?

Jak najłatwiej uzyskać odpowiedź? Porównując dwie ostatnie edycje Androida w postaci KitKata i Lollipop na tym samym urządzeniu w dwóch egzemplarzach. Tak też uczynili redaktorzy z Sammobile, dzięki którym też na długo przed wprowadzeniem aktualizacji mogliśmy ujrzeć Lizaka na Galaxy S5 i S4. Tym razem wybór padł na starszego koreańskiego flagowca i rezultaty prezentują się następująco:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8QETNpd57kk[/youtube]

Oczywiście nie mogło zabraknąć porównania urozmaiceń wprowadzonych zarówno przez Samsunga w nowej wersji TouchWiz jak i przez Google w Lollipop. Oczywiście musimy mieć na względzie, że „Lizak” zainstalowany na Galaxy S4 nie jest jeszcze ostatecznym oprogramowaniem, które zostanie wysłane do użytkowników.

W takim razie Wy wydajcie werdykt. Czy Lollipop stanowi rewolucję w stosunku do KitKata? Czy zmieniliście zdanie na temat nakładki Samsunga w postaci TouchWiz?

źródło: sammobile.com

Sprawdź najnowsze wpisy