samsung galaxy s4 lollipop touchwiz android 5.0 4.4 kitkat

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

W Sieci już od dłuższego czasu krążą przeróżne filmy prezentujące działanie najnowszego mobilnego oprogramowania od Google na kilku urządzeniach z dedykowanymi im nakładkami od producenta. Oczywiście najpopularniejszą firmą jest Samsung stąd też możemy postawić pytanie: który system lepszy? Świeży, nowszy czy starszy, dopracowany?

 

Jak najłatwiej uzyskać odpowiedź? Porównując dwie ostatnie edycje Androida w postaci KitKata i Lollipop na tym samym urządzeniu w dwóch egzemplarzach. Tak też uczynili redaktorzy z Sammobile, dzięki którym też na długo przed wprowadzeniem aktualizacji mogliśmy ujrzeć Lizaka na Galaxy S5 i S4. Tym razem wybór padł na starszego koreańskiego flagowca i rezultaty prezentują się następująco:

 

 

Oczywiście nie mogło zabraknąć porównania urozmaiceń wprowadzonych zarówno przez Samsunga w nowej wersji TouchWiz jak i przez Google w Lollipop. Oczywiście musimy mieć na względzie, że „Lizak” zainstalowany na Galaxy S4 nie jest jeszcze ostatecznym oprogramowaniem, które zostanie wysłane do użytkowników.

 

W takim razie Wy wydajcie werdykt. Czy Lollipop stanowi rewolucję w stosunku do KitKata? Czy zmieniliście zdanie na temat nakładki Samsunga w postaci TouchWiz?

 

 

źródło: sammobile.com
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.