Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Każdy miłośnik produktów Google ostatnimi czasy zaciera ręce i z niecierpliwością oczekuje premiery zarówno nowej wersji Androida, jak i następcy Nexusa S. Wygląda na to, że najprawdopodobniej przyjdzie nam poczekać odrobinę dłużej – dziś gigant z Mountain View wystosował wspólnie z Samsungiem komunikat:

 

Samsung and Google decide to postpone the new product announcement at CTIA Fall. We agree that it is just not the right time to announce a new product. New date and venue will be shortly announced.


Krótko mówiąc stwierdzono, że konferencja CTIA odbywająca się 11 października to nie jest właściwy czas na prezentację nowego produktu będącego wynikiem współpracy między tymi dwoma firmami. W najbliższym czasie ma zostać ustalona nowa data premiery nowego Nexusa.

Nie wiemy, co może być przyczyną tych opóźnień, lecz mamy nadzieję, że nie będzie nam dane długo oczekiwać.

 

[AKTUALIZACJA]

Najnowsze źródła podają, że oficjalną przyczyną przełożenia prezentacji nowych produktów jest wydarzenie, które wstrząsnęło niedawno całym światem – smierć Steve’a Jobsa. Google i Samsung zdecydowanie uważają, że nie jest to właściwy czas na premierę nowych rozwiązań technologicznych.

 

źródło: engadget.com

 

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.