752309

To zdecydowanie najsmutniejsza wiadomość ostatnich miesięcy. Po latach walki z rakiem trzustki, legenda świata technologii, Steve Jobs zmarł w Kaliforni w wieku 56 lat.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Założyciel Apple zmagał się z chorobą od 2004 roku, kiedy po raz pierwszy musiał zrezygnować z prowadzenia firmy z powodów zdrowotnych. Sytuacja ta powtórzyła się w roku 2009 i na początku 2011. Na stronie głównej Apple widnieje komunikat:

Apple straciło wizjonera i kreatywnego geniusza, a świat wspaniałego człowieka. Ci, którzy mieli szczęście z nim pracować stracili drogiego przyjaciela i mentora. Steve pozostawił firmę, którą tylko on mógł zbudować, a jego duch pozostanie na zawsze w jej fundamentach. 

Steve Jobs zostanie zapamiętany jako geniusz i perfekcjonista, który podniósł Apple z kolan i uczynił ją jedną z najważniejszych firm na świecie. Pozostawił również po sobie ślad w postaci Pixara, studia filmowego specjalizującego się w filmach animowanych, którego kolejne produkcje podbijają serca widzów i krytyków.

W imieniu redakcji i społeczności android.com.pl składamy kondolencje rodzinie i bliskim Steve’a Jobsa, bo jego pomysły i twórczość na zawsze stały się częścią naszego życia.

Michał Mynarski