HTC przygotowuje swój własny tablet na przyszły rok – nie będzie najtańszy ani najmniejszy

Newsy

nexus-9-1

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

HTC jest jedną z niewielu tak popularnych firm, które ma równocześnie tak małe doświadczenie w produkcji tabletów. Tajwański producent dopiero teraz, przy współpracy z Google może pokazać światu, że jednak potrafi stworzyć tego typu urządzenie i najprawdopodobniej będzie ono dobre.

 

Pozytywne recenzje spływające podczas premiery Nexusa 9 tylko dodatkowo natchnęły HTC do prawdziwego powrotu na rynek tabletów. Oficjalnie ma to nastąpić w przyszłym roku – nie jest powiedziane kiedy dokładnie. Dodatkowo, dyrektor finansowy wspomniał, że nie będzie to najtańsze urządzenie (poniżej ~550 złotych), gdyż zarobek na nich jest minimalny. Ta sama osoba również zauważyła, że rosnące smartfony wypierają z rynku te najmniejsze, 7-calowe, tablety toteż tworzenie ich mija się z celem. Bardzo trafna uwaga, a zbierając całość otrzymujemy minimum 8-calowe urządzenie, które trafi na średnią lub wysoką półkę w przyszłym roku – być może nawet na początku, na targach CES.

 

Mimo wszystko pamiętacie taki model jak HTC Flyer? Ktoś miał okazję korzystać z tego urządzenia i jest wskazać błędy przeszłość tajwańskiej firmy?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x