Kalendarz od Google w stylu Material Design – kolejna aplikacja z Androida 5.0 Lollipop do pobrania

Aplikacje

kalendarz google android 5.0 lollipop

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wszyscy oczekują oficjalnych aktualizacji swoich urządzeń do najnowszej wersji systemu Android, a więc 5.0 Lollipop. To oprogramowanie wniosło wiele zmian w stosunku do KitKata toteż ciekawość jest jeszcze większa. Jednak większość osób chce po prostu poznać Material Design.

 

To jest już pośrednio możliwe, gdyż wiele aplikacji udało się wyciągnąć z Androida 5.0 Lollipop i tym samym przystosować je do starszych wersji systemu. Tak też jest i tym razem, a kolejnym programem do pobrania jest przemodelowany kalendarz, który teraz prezentuje się następująco:

 

 

Zainteresowani muszą sprostać dwóm wymaganiom, które ograniczają się do ściągnięcia instalatora: Klik! oraz posiadania urządzenia z systemem Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich lub nowszym.

 

Tym samym mamy okazję zobaczyć jeszcze raz na czym polega istota Material Design, który to zawładnął Google i Androidem. Jak Wam się to podoba? W ogóle to często korzystacie z kalendarza na smartfonie lub tablecie?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x