kalendarz google android 5.0 lollipop

 

Wszyscy oczekują oficjalnych aktualizacji swoich urządzeń do najnowszej wersji systemu Android, a więc 5.0 Lollipop. To oprogramowanie wniosło wiele zmian w stosunku do KitKata toteż ciekawość jest jeszcze większa. Jednak większość osób chce po prostu poznać Material Design.

 

To jest już pośrednio możliwe, gdyż wiele aplikacji udało się wyciągnąć z Androida 5.0 Lollipop i tym samym przystosować je do starszych wersji systemu. Tak też jest i tym razem, a kolejnym programem do pobrania jest przemodelowany kalendarz, który teraz prezentuje się następująco:

 

 

Zainteresowani muszą sprostać dwóm wymaganiom, które ograniczają się do ściągnięcia instalatora: Klik! oraz posiadania urządzenia z systemem Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich lub nowszym.

 

Tym samym mamy okazję zobaczyć jeszcze raz na czym polega istota Material Design, który to zawładnął Google i Androidem. Jak Wam się to podoba? W ogóle to często korzystacie z kalendarza na smartfonie lub tablecie?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.