Android 5.0 Lollipop z TouchWiz na Samsungu Galaxy S5 po raz kolejny – czy już działa lepiej?

Newsy

samsung galaxy s5 android 5.0 lollipop sammobile

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Premiera najnowszego mobilnego systemu Google już za nami, ale wciąż żadne z urządzeń nie otrzymało oficjalnej aktualizacji. Oczywiście pierwszeństwo mają smartfony i tablety z serii Nexus i niektóre z nich już nieoficjalnie korzystają z Androida 5.0 Lollipop. A co z topowymi telefonami najpopularniejszych producentów?

 

Jeszcze przed samym wyprowadzeniem „Lizaka” na świat, w Sieci pojawił się film prezentujący działanie – jeszcze wtedy – Androida L na Samsungu Galaxy S5. Wtedy komentarz był jeden: tragedia. Oprogramowanie było bardzo wolne, niedopracowane, co wyraźnie świadczyło o wczesnym stadium jego rozwoju. Dzisiaj, już po oficjalnej premierze Lollipop, pojawił się kolejny film, tym razem nieco ciekawszy:

 

 

Połączenie Material Design i odświeżonej wersji TouchWiza na powyższym filmiku nie wypada już tragicznie. Mamy nowe animacje, czcionki, przeprojektowane poszczególne funkcje i wiele, wiele więcej.

 

Niestety, Samsung nie ujawnił jeszcze konkretnego terminu, w którym posiadacze Galaxy S5 będą mogli zaktualizować swoje urządzenie do najnowszej wersji systemu. Zapewne wcześniej ujawnią się dopracowane nieoficjalne wydanie Androida 5.0 Lollipop. Macie duże oczekiwania od najnowszego systemu na swoim smartfonie?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x