DroidRazrNenaMark

NenaMark jest benchmarkiem, który swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim wyciekom. Dowiedzieliśmy się z niego o istnieniu modeli takich jak Bionic czy Vigor, a dzisiaj uchylono nam kolejny rąbek tajemnicy.

Swój wynik 'zaprezentowała' Motorola Droid RAZR. Rezultat nie ma tutaj znaczenia, ponieważ urządzenie może być we wczesnej fazie przygotowania, ale benchmarkowi towarzyszy specyfikacja. O dziwo, ta dokładnie potwierdziła dane techniczne ujawnione kilka dni temu, dodając trochę więcej szczegółów. Rozdzielczość ekranu rzeczywiście wynosić będzie 960×540, a procesor to dwurdzeniowy TI OMAP 4430 o taktowaniu 1,2 GHz. Na wyposażeniu znajdziemy także grafikę PowerVR SGX 540. Póki co telefon pracuje pod Androidem w wersji 2.3.5, ale to może ulec zmianie przed premierą, która powinna się odbyć jeszcze w tym roku.

NenaMark nie jest nieomylnym i zawsze rzetelnym źródłem, ale do tej pory z reguły przynosił prawdziwe informacje. Stąd, informacje z benchmarku możemy traktować jako potwierdzenie wcześniejszych domysłów. Warto pamiętać o jednej wyjątkowej zalecie RAZR – obudowie wykonanej z kevlaru.

Smartfon najprawdopodobniej pojawi się w sieci Verizon, na razie brak informacji dotyczących rynku europejskiego. A nie ukrywamy, że z chęcią zobaczylibyśmy odpowiednik nowego Droida także w naszym kraju.

źródło: androidcommunity.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Brzeziński