desires-_sense3.0

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wygląda na to, że HTC postanowiło dostosować się do przepisów Google dotyczących aktualizacji urządzeń wyposażonych w Androida. Wielu użytkowników modelu Desire S już może cieszyć się z update’u do wersji 2.3.5. Jednak to nie zmiana wersji systemu cieszy najbardziej, a fakt, że od teraz Desire S jest oficjalnie wyposażone w nakładkę Sense UI 3.0.

Trzea przyznać, że tajwański producent sprawił tym dużą niespodziankę po tym jak kilka miesięcy temu poinformował, że smartfony o takich specyfikacjach technicznych nie poradzą sobie z najnowszą wersją ich nakładki. A jednak, użytkownicy twierdzą, że ich urządzenia po najnowszej akualizacji działają bardzo dobrze.

Wszyscy właściciele modelu Desire S mogą sprawdzić, czy aktualizacja dostępna jest także dla nich, jednak trzeba pamiętać, że OTA zazwyczaj przeprowadzane jest w falach, co oznacza, że niektóre egzemplarze będzie można update’ować dopiero za kilka dni.

źródło: xda-developers.com
Filip Brodecki