Hearthstone na Androida dostępny już niebawem!

Newsy

hearthstone

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Fani produkcji Blizzarda mogą wydawać się niepocieszeni, bo Hearthstone jest dostępny tylko na iPadach i to od dłuższego czasu. Jednak to się zmieniło i wiemy już mniej więcej kiedy popularna karcianka zawita na urządzenia z naszym systemem.

 

Blizzard tłumacząc się trudniejszym dostosowaniem interfejsu i optymalizacją zwlekał z ogłoszeniem daty premiery. Na szczęście, z ostatnich zapowiedzi wiemy, że przed końcem tego roku będziemy mogli cieszyć się grą na tabletach z Androidem. Udostępnienie Hearthstone’a na smartfony wciąż stoi pod znakiem zapytania i na pewno poczekamy na to przynajmniej do przyszłego roku. Mniejsze ekrany wymuszają mocną ingerencję w interfejs, co wymaga czasu.

 

Jak się Wam podoba ta wiadomość? Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie takiej opcji!

 

Źródło: androidauthority.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x