hearthstone

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Fani produkcji Blizzarda mogą wydawać się niepocieszeni, bo Hearthstone jest dostępny tylko na iPadach i to od dłuższego czasu. Jednak to się zmieniło i wiemy już mniej więcej kiedy popularna karcianka zawita na urządzenia z naszym systemem.

 

Blizzard tłumacząc się trudniejszym dostosowaniem interfejsu i optymalizacją zwlekał z ogłoszeniem daty premiery. Na szczęście, z ostatnich zapowiedzi wiemy, że przed końcem tego roku będziemy mogli cieszyć się grą na tabletach z Androidem. Udostępnienie Hearthstone’a na smartfony wciąż stoi pod znakiem zapytania i na pewno poczekamy na to przynajmniej do przyszłego roku. Mniejsze ekrany wymuszają mocną ingerencję w interfejs, co wymaga czasu.

 

Jak się Wam podoba ta wiadomość? Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie takiej opcji!

 

Źródło: androidauthority.com

 
Dawid Przewoźnik