ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nokia udostępnia za darmo nawigację HERE dla wszystkich smartfonów z Androidem 4.1+

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
nokia here maps beta android 4.1

Mnogość funkcji na smartfonach obecnie jest tak ogromna, że wiele urządzeń dedykowanych danym zadaniom po prostu została wyparta. Najlepszym przykładem są odtwarzacze muzyczne, po które teraz sięgają teraz tylko osoby potrzebujące naprawdę dobrej jakości dźwięku.

Mimo wszystko wciąż bronią się nawigacje samochodowe podczas, gdy wybór odpowiednich programów i map na smartfony jest niemały. Jednak na Androida trafia kolejna pozycja mająca na celu zagrozić tradycyjnym urządzeniom, które poprowadzą nas do celu podróży. Jest to lubiany i szanowany zestaw HERE od Nokii, który od dłuższego czasu krąży nieoficjalnie po Sieci, ale teraz Finowie postanowili publicznie udostępnić wszystkim swoją najnowszą wersję beta programu oznaczoną numerem 175. Jedyne zastrzeżenie to posiadanie smartfonu z Androidem 4.1 i wzwyż. Sama aplikacja posiada najważniejsze funkcje, a co najlepsze to to, że Internet wymagany jest jedynie do pobrania poszczególnych składników w postaci map czy też głosów.

Zainteresowani mogą pobrać plik instalacyjny klikając następujący link: Klik!

Tylko czy Nokia jest w stanie jeszcze zagrozić stałym „wyjadaczom” tego rynku mobilnych aplikacji? Z jakiej nawigacji najczęściej korzystacie na swoim smartfonie? Czy może zostajecie przy tradycyjnych urządzeniach?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy