HBO GO to naprawdę ciekawy serwis streamingowy, który oferuje swoim użytkownikom dostęp do wielu interesujących filmów i seriali. Nie jest tajemnicą, że podobnie jak konkurencja, także i ta platforma regularnie aktualizuje zawartość swojej biblioteki. Dziś na HBO GO, w sam raz na początek weekendu, pojawiła się garść nowości. Można się z nią zapoznać w dalszej części tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – piątek, maj 2020

najchętniej oglądane w hbo go

Dziś swoją bibliotekę zaktualizował już Netflix, więc przeszyła pora także na HBO GO, jednego z największych konkurentów tej platformy. Niestety nie dodano tak wielu nowości jak w przypadku Netflixa, ale nie ma co ukrywać – lepsze to, niż nic. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • We’re Here (2020) [odcinek S01E05] [+ audio, + napisy] – gatunek: reality, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Syrena / Siren (2018) [odcinek S03E08] [+ napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Prodigy. Opętany (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: horror kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Na planie / Hollywood on Set (2017) [+ napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon OnePlus 7 Pro, gogle wirtualnej rzeczywistości HTC Vive Pro, karta graficzna MSI Radeon RX 570 i więcej w fenomenalnych cenach!

Dodano w sumie cztery nowości, co niestety nie jest zbyt dobrym wynikiem. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że usunięto także film „Wieczór gier” z 2018 roku. Subskrybujecie HBO GO? Dajcie znać w komentarzach!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.