WhatsApp logowanie na wielu urządzeniach

WhatsApp otrzymał wyczekiwaną przez wielu funkcję

Newsy

WhatsApp to obecnie najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie, z którego korzystają już ponad 2 miliardy osób. Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że Facebook stale rozwija swój produkt i regularnie wprowadza do niego nowe funkcje. Dziś WhatsApp otrzymał nowość, która z pewnością ucieszy wielu jego użytkowników.

WhatsApp ze świetną nowością – powitajmy wsparcie dla kodów QR

WhatsApp kody QR

WhatsApp otrzymał dziś świetną funkcję. Mowa o wyczekiwanym wsparciu dla kodów QR, za pomocą których można w łatwy sposób udostępnić swój profil i umożliwić innym osobom nawiązanie z nami kontaktu. Co ważne, w wypadku przypadkowego udostępnienia kodu QR niewłaściwej osobie, można go łatwo unieważnić i wygenerować nowy. Czynność można powtarzać nielimitowaną ilość razy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Huawei Mate 30 Pro, laptop Lenovo Legion Y540-17, smartwatch Huami Amazfit Bip i więcej w bardzo dobrych cenach!

Oczywiście kody QR to tylko ułatwienie w nawiązywaniu kontaktów, a nie sposób na zachowanie anonimowości, bo udostępniając je, ujawniamy także swój numer telefonu. Na chwilę obecną nowość jest dostępna wersji beta WhatsAppa oznaczonej numerem 2.20.60.27 i przeznaczonej na iPhone’y oraz iPady, jednak już niedługo powinna zawitać także na smartfony z Androidem. Na chwilę obecną nie wiemy dokładnie, kiedy opisywana funkcja trafi do wszystkich użytkowników komunikatora, choć zapewne już niedługo. Co sądzicie o kodach QR w WhatsAppie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x