wp pilot tvn24

WP Pilot poszerza swoją ofertę o kanały TVN24 oraz TVN24 BiS

Newsy

WP Pilot poszerzył listę oferowanych kanałów o dwie stacje informacyjne: TVN24 oraz TVN24 BiS (Biznes i Świat). Oba kanały są dostępne w dedykowanym pakiecie w rozdzielczości Full HD, zostały także dołączone do Pakietu Rozszerzonego MAXI.

TVN24 i TVN24 BiS w ofercie WP Pilot

wp pilot tvn24

Dotychczas na platformie WP Pilot były dostępne 3 kanały informacyjne: CNN, France24, a także BIZNES24. Teraz do tego grona dołączyły dwa kanały Grupy TVN, która należy do amerykańskiego koncernu Discovery.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

TVN24 oraz TVN24 BiS są dostępne w oddzielnym pakiecie cyklicznym za 9,90 zł miesięcznie. Jednorazowa płatność wynosi 11,90 zł. Kanały uzupełniły także Pakiet Rozszerzony MAXI. Anna Michałowska, head of business w WP Pilot stwierdziła, że serwisy newsowe to jedne z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych. Dołączenie do oferty kanałów informacyjnych Grupy TVN to odpowiedź na prośby użytkowników. Co piąty Polak rozważa zastąpienie płatnej telewizji streamingiem wideo. Nasza platforma idealnie odpowiada na te potrzeby – dodaje Anna Michałowska.

Czytaj także: Nadchodzi rowerowe szaleństwo po COVID-19 – elektryczne pojazdy zdominują miasta?

TVN24 to pierwsza polska stacja informacyjna nadająca przez całą dobę. Kanał skupia się głównie na wydarzeniach politycznych i społecznych z Polski. Uzupełnienie stanowi stacja TVN24 BiS, w której prezentowane są informacje biznesowe oraz zagraniczne. WP Pilot to platforma do odbioru tradycyjnej telewizji przez internet. Umożliwia oglądanie 90 kanałów telewizyjnych. Ponad 1/3 z nich jest dostępna w bezpłatnym pakiecie. WP Pilot jest dostępny z poziomu przeglądarki internetowej, jak również poprzez aplikacje stworzone z myślą o użytkownikach platform Android, iOS, Windows oraz Xbox. Z badania Gemius/PBI wynika, że w kwietniu 2020 roku z WP Pilot korzystało 2,4 mln Polaków.

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x