zte-skate

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

ZTE Skate to bezpośredni następca popularnego w naszym kraju modelu Blade. Dziś chiński producent poinformował, że nowy smartfon jest już dostępny międzynarodowo, a nie tak jak było to do tej pory tylko w wybranych krajach.

Przypomnijmy, że to urządzenie ma przyciągać przede wszystkim korzystną ceną oraz ekranem LCD TFT o przekątnej 4,3″ i rozdzielczości 800×480. Jego sercem jest procesor Qualcomm MSM7227 Turbo o taktowaniu 800 MHz, który znajdziemy też w Samsungu Galaxy Ace i LG Optimus Net. Ilość pamięci RAM ma wynieść 512 MB. Domyślną wersją oprogramowania ma być Android 2.3 Gingerbread wyposażony w dodatki producenta. Poza tym ZTE Skate posiada aparat 5 MPx z diodą LED oraz baterię o pojemności 1400 mAh.

ZTE zapewnia, że do końca roku zamierza wydać jeszcze prawie 30 różnych modeli smartfonów. Sądzicie, że na rynku jest jeszcze miejsce dla chińskiego gracza? Podzielcie się tym z nami w komentarzach.

źródło: engadget.com

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.