Kolejny topowy model od Vertu za odpowiednią dla firmy cenę – poznajcie Astera

Newsy

vertu aster asdas

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Każdy rodzaj produktów, czy to z elektroniki, czy to spożywczy, czy też motoryzacyjny dzieli się na propozycję za dobry stosunek jakości do ceny, ale też są takie za które trzeba płacić horrendalne kwoty, aby posiadać wyjątkowe – w naszym przypadku – urządzenie. Takim producentem w kwestii smartfonów jest między innymi Vertu, które właśnie przedstawiło swoją nową propozycję dla bardziej zamożnej części populacji.

 

Marka należąca niegdyś do Nokii rozszerza swoje portfolio o model Aster. Jest to tańsza, bardziej opłacalna (według Vertu) odmiana zaprezentowanego w tym roku Signature Touch, ale także wydajniejsza. Czym się różnią? Przede wszystkim wykonaniem. Zamiast stali i innych wysokiej jakości metali postawiono na skórę wszelkiego rodzaju, na przykład cielęca, z węża czy też nawet strusia. Tak jak Signature Touch swoją specyfikacją utknął w zeszłym roku to Aster nadgania straty i jego wnętrzności pokazują, że może się mierzyć jak równy z równym ze znanymi nam flagowymi modelami mainstreamowych producentów. Tym samym jest to obecnie najlepszy smartfon w gamie urządzeń tego wyjątkowego producenta. We wnętrznościach znajdziemy na przykład 4,7-calowy wyświetlacz FullHD, układ Snapdragona 801 czy też 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika. Nie zabrakło także NFC, LTE czy ładowania bezprzewodowego Qi. Zastanawiacie się nad kolorem? Oto możliwości do wyboru:

 

vertu aster salkadskllksa vertu aster lkalnksa vertu aster 123123 vertu aster 65465 vertu aster 6545 vertu aster 5343

 

Wygląda ciekawie i myślicie o zakupie? W takim razie naszykujcie 32000 złotych i możecie być pewni, że na ulicy nie spotkacie drugiego takiego samego smartfonu. Zainteresowani? Co sądzicie o Vertu?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x