Kolejny topowy model od Vertu za odpowiednią dla firmy cenę – poznajcie Astera

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
vertu aster asdas

Każdy rodzaj produktów, czy to z elektroniki, czy to spożywczy, czy też motoryzacyjny dzieli się na propozycję za dobry stosunek jakości do ceny, ale też są takie za które trzeba płacić horrendalne kwoty, aby posiadać wyjątkowe – w naszym przypadku – urządzenie. Takim producentem w kwestii smartfonów jest między innymi Vertu, które właśnie przedstawiło swoją nową propozycję dla bardziej zamożnej części populacji.

Marka należąca niegdyś do Nokii rozszerza swoje portfolio o model Aster. Jest to tańsza, bardziej opłacalna (według Vertu) odmiana zaprezentowanego w tym roku Signature Touch, ale także wydajniejsza. Czym się różnią? Przede wszystkim wykonaniem. Zamiast stali i innych wysokiej jakości metali postawiono na skórę wszelkiego rodzaju, na przykład cielęca, z węża czy też nawet strusia. Tak jak Signature Touch swoją specyfikacją utknął w zeszłym roku to Aster nadgania straty i jego wnętrzności pokazują, że może się mierzyć jak równy z równym ze znanymi nam flagowymi modelami mainstreamowych producentów. Tym samym jest to obecnie najlepszy smartfon w gamie urządzeń tego wyjątkowego producenta. We wnętrznościach znajdziemy na przykład 4,7-calowy wyświetlacz FullHD, układ Snapdragona 801 czy też 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika. Nie zabrakło także NFC, LTE czy ładowania bezprzewodowego Qi. Zastanawiacie się nad kolorem? Oto możliwości do wyboru:

vertu aster salkadskllksa
vertu aster lkalnksa
vertu aster 123123
vertu aster 65465
vertu aster 6545
vertu aster 5343

Wygląda ciekawie i myślicie o zakupie? W takim razie naszykujcie 32000 złotych i możecie być pewni, że na ulicy nie spotkacie drugiego takiego samego smartfonu. Zainteresowani? Co sądzicie o Vertu?

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy