Czy Intel zdobędzie szturmem rynek tabletów z Androidem?

Newsy

13508

Intel wchodzi na rynek Androida. Podczas gdy wczoraj świat obiegły szczegółowe prezentacje kolejnej wersji Windowsa z numerkiem 8, Intel na Intel Developer Forum zaprezentował prototypowy model tabletu napędzany ich procesorem.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

1350613514

Nazwa, jaką producent układów scalonych nadał swojemu nowemu produktowi, to Medfield. Prezentacja nie objawiła zbyt wielu szczegółów. Dowiedzieliśmy się jedynie, że kolejne produkty od Intela jakie zostaną przez markę oficjalnie zaprezentowane, zostaną również wyprodukowane pod urządzenia z marką Android. Brzmi niezwykle obiecująco. Co więcej, na zdjęciach widzimy ciekawy model tabletu, z około 10-calowym ekranem o niepospolitej stylistyce. Całość działa na Honeycombie. Pozostaje czekać na więcej szczegółów, jakie ujawnią zarówno jedna, jak i druga zainteresowana strona.

źródło: TabletPC Review oraz Tablets Planet 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x