galaxy-note-4-vs-iphone-6-plus

Rywalizacja między Samsungiem a korporacją Apple znowu się zaogniła. Tym razem południowokoreańska firma naśmiewa się z premiery nowego 5,5 calowego iPhone’a 6 Plus. Ostatnia reklama nie pozostawia suchej nitki na działaniach amerykańskiej korporacji.

 

 

Samsung daje do zrozumienia firmie założonej przez Steve’a Woźniaka, Steve’a Jobsa i Ronalda Wayne’a, że posuwa się ona do imitacji urządzeń z serii Galaxy Note. W reklamie ukazana jest również zmiana podejścia do telefonów Samsunga z większymi wyświetlaczami. Krytycy początkowo twierdzili, że używanie Samsunga Galaxy Note, jest jak rozmowa z tostem. Musiało upłynąć kilkanaście miesięcy, aby przekonali się, że zabawa  tymi urządzeniami jest po prostu wielką frajdą.

 

Według niektórych ludzi, działacze zajmujący się reklamami w Samsungu po prostu posuwają się za daleko w spotach reklamowych. Jednak należy przyznać, że mają trochę racji.

 

A wy jak oceniacie? Czy Apple słusznie jest wyśmiewany przez Samsunga ? Zachęcam do obejrzenia reklamy, a następnie jej skomentowania.

 
źródło:androidcentral

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Wojciech Biłan