Facebook jest obecnie najpopularniejszym portalem społecznościowym na świecie. Rzecz jasna aplikacje giganta są dostępne na wszystkich kluczowych platformach, co oczywiście obejmuje także Androida. To właśnie aplikacja w wersji na system Google doczekała się teraz przeprojektowanego interfejsu, który z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom.

Aplikacja Facebooka na Androida z przeprojektowanym interfejsem – zmiana jest zauważalna na pierwszy rzut oka

facebook interfejs

Facebook nieustannie ulepsza swoją aplikację. Jedni uważają wprowadzane zmiany za ciekawe, inni niekoniecznie. Ta, która zaczęła się pojawiać u niektórych użytkowników, bez dwóch zdań powinna wielu osobom przypaść do gustu. Otóż jak można dostrzec na powyższym zrzucie ekranu, Facebook zdecydował się przenieść pasek z zakładkami na dół, z góry. Dzięki tej zmianie obsługa aplikacji jedną ręką stała się o wiele łatwiejsza.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Apple iPhone 11, Samsung Galaxy S10 Lite, Xiaomi Mi Note 10 Pro i więcej w świetnych cenach

Prócz wymienionej nowości pozmieniano jeszcze kilka drobnych szczegółów. Facebook nie wypowiedział się jeszcze oficjalnie w sprawie przeprojektowanego interfejsu aplikacji na Androida, jednak u wielu osób, w tym mnie, zmiany już się pojawiły. Co prawda pasek zakładek na dole był u mnie dostępny jedynie przez kilka godzin, jednak wkrótce firma powinna wypuścić odpowiednią aktualizację dla wszystkich. Jak oceniacie tę najbardziej zauważalną zmianę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.