facebook instagram whatsapp messenger

Przeprojektowany interfejs aplikacji Facebooka na Androida już dostępny u niektórych użytkowników

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Facebook jest obecnie najpopularniejszym portalem społecznościowym na świecie. Rzecz jasna aplikacje giganta są dostępne na wszystkich kluczowych platformach, co oczywiście obejmuje także Androida. To właśnie aplikacja w wersji na system Google doczekała się teraz przeprojektowanego interfejsu, który z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom.

Aplikacja Facebooka na Androida z przeprojektowanym interfejsem – zmiana jest zauważalna na pierwszy rzut oka

facebook interfejs

Facebook nieustannie ulepsza swoją aplikację. Jedni uważają wprowadzane zmiany za ciekawe, inni niekoniecznie. Ta, która zaczęła się pojawiać u niektórych użytkowników, bez dwóch zdań powinna wielu osobom przypaść do gustu. Otóż jak można dostrzec na powyższym zrzucie ekranu, Facebook zdecydował się przenieść pasek z zakładkami na dół, z góry. Dzięki tej zmianie obsługa aplikacji jedną ręką stała się o wiele łatwiejsza.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Apple iPhone 11, Samsung Galaxy S10 Lite, Xiaomi Mi Note 10 Pro i więcej w świetnych cenach

Prócz wymienionej nowości pozmieniano jeszcze kilka drobnych szczegółów. Facebook nie wypowiedział się jeszcze oficjalnie w sprawie przeprojektowanego interfejsu aplikacji na Androida, jednak u wielu osób, w tym mnie, zmiany już się pojawiły. Co prawda pasek zakładek na dole był u mnie dostępny jedynie przez kilka godzin, jednak wkrótce firma powinna wypuścić odpowiednią aktualizację dla wszystkich. Jak oceniacie tę najbardziej zauważalną zmianę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy