Wkrótce rozpocznie się nowa kampania Samsunga promująca model Galaxy S20. Już dziś pojawił się film zapowiadający akcję, natomiast w najbliższych dniach czynny udział w kampanii wezmą influencerzy.

Na czym będzie polegała kampania promująca Galaxy S20?

Samsung wyznaczy popularnym internetowym twórcom 12 zadań. Mają one pokazać, na jak wiele sposobów możemy postrzegać pozornie te same rzeczy i sytuacje. Influencerzy będą musieli, chociażby wykonać portret, który nie pokazuje twarzy lub uwiecznić zachód słońca, na którym nie widać słońca.

Zrealizowane zadania twórcy będą publikować na oficjalnym profilu Samsunga na Instagramie. Pierwszym uczestnikiem akcji będzie Krzysztof Gonciarz. Znany twórca wideo pokaże, jak można wykorzystać możliwości smartfona Galaxy S20, nie wychodząc z domu. Będzie to pewne dodatkowe utrudnienie, które wymusiła sytuacja związana z panującą epidemią. Mimo że Gonciarz podobnie jak niemal wszyscy Polacy pozostaje w domu, Samsung zapewnia, że twórca zmieni nasze spojrzenie na tematy takie jak bliskość czy portret. Zdaniem Magdaleny Sielachowicz – Nowakowskiej, Head of Marketing w Samsung Electronics Polska, seria Galaxy S20 podnosi poziom tego, co jest technicznie możliwe w fotografii. Chcemy pokazać rzeczywistość z innej, unikalnej, oryginalnej i niespotykanej perspektywy oczami bardzo różnorodnych osób – tłumaczy.

Czytaj także: [Promocje dnia] Apple iPhone 11, Samsung Galaxy S10 Lite, Xiaomi Mi Note 10 Pro i więcej w świetnych cenach

Cała kampania stanowi jeden z elementów promujących serię Galaxy S20. Zdaniem Samsunga, zastosowane w najnowszych smartfonach rozwiązania pozwalają wykonać świetne zdjęcia w dowolnych warunkach. Jesteście ciekawi, jak w praktyce radzi sobie jeden z przedstawicieli tej serii – Samsung Galaxy S20 Ultra 5G? Zajrzyjcie do recenzji, która wczoraj pojawiła się na naszym portalu. Dowiecie się z niej, jak smartfon radzi sobie z robieniem zdjęć, a także z pozostałymi zadaniami.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.