Sony SmartWatch 3 i SmarBand Talk – Japończycy zmieniają platformę i dostosowują się do konkurencji

Newsy

Sony_SmartWatch_2xsacxas

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Urządzenia noszone, popularnie zwane „wearable”, już praktycznie zadomowiły się za granicą. W Polsce jeszcze niestety próżno szukać osób obsługujących dotykowy wyświetlacz na swoim zegarku, ale wszystko pewnie przyjdzie z czasem. Tym samym oto poznajcie kolejne tego typu urządzenia.

 

Mało kto pamięta, że pionierem inteligentnych zegarków jest Sony ze swoim… SmartWatchem. Targi IFA najprawdopodobniej będą konferencją, na której poznamy już trzecią edycję tego urządzenia noszonego. Według plotek, Japończycy zdecydowali się zmienić autorską platformę i wykorzystają Android Wear. Kwestia specyfikacji póki co nie jest w pełni znana, ale wiemy, że SmartWatch 3 będzie posiadał 1,68-calowy wyświetlacz (320×320) i certyfikat IP58.

 

sony smartwatch 3 smartband talk ifa berlin

 

Drugą premierą tego typu będzie kolejna odmiana opaski SmartBand oznaczona jako Talk. Właśnie to słowo nasuwa nam skojarzenia, że bardzo możliwe, iż pojawią się funkcje telefoniczne – podobnie jak to ma miejsce ze świeżo zaprezentowanym Samsungiem Gear S.

 

Stosunkowo mało informacji posiadamy na temat obu urządzeń, ale na szczęście nie będziemy musieli długo czekać, aby oficjalnie ujrzeć SmartWatcha 3 i SmartBanda Talk. Konferencja Sony odbędzie się już w czwartek i równolegle poznamy nowe modele z serii Xperia. Czy powyższe urządzenia noszone będą dla Was miłym uzupełnieniem czy japońskie premiery do Was nie trafiają?

 

 

źródło Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x