ZTE a1 ZTGO1

ZTE a1 ZTGO1 – nadciąga przedstawiciel średniej półki

2 minuty czytania
Komentarze

Za kilka miesięcy swój debiut będzie miał ZTE a1 ZTGO1. To oczywiście jeszcze nieostateczna nazwa nowego smartfona, ale o nim samym wiemy  już całkiem sporo. Do sieci przedostały się bowiem nie tylko zdjęcia samego urządzenia, ale także i jego częściowa specyfikacja. Wprawdzie do samej premiery coś jeszcze może ulec zmianie, to i tak warto mieć ten sprzęt na uwadze. To może być ciekawy przedstawiciel średniej półki cenowej.

ZTE a1 ZTGO1

ZTE a1 ZTGO1
Fot. ZTE a1 ZTGO1

Specyfikacja nowego ZTE a1 ZTGO1 została ujawiona przez jednego z operatorów w Japonii i to tam będzie należało spodziewać się debiutu samego sprzętu. Ten ma nastąpić dopiero w okolicach czerwca, ale zważywszy na to, że informacje o nim już się pojawiły, firma może przyśpieszyć premierę. Wprawdzie nie mówimy tutaj o flagowcu, ale kto wie, czy obecnie to nie średnia półka jest ważniejsza dla firm. W przypadku ZTE a1 ZTGO1 możemy mówić o typowym przedstawicielu tego właśnie segmentu.

Na froncie ma znajdować się wcięcie ekranowe, a w tym przypadku tzw. „dziura”, która umieszczona została w lewym górnym rogu. Na pleckach pojawi się zestaw czterech obiektywów oraz czytnik linii papilarnych. Według pierwszych informacji główne aparaty mają mieć matryce 48, 8 oraz 2 Mpix, a do tego dojdzie jeszcze sensor ToF. Jeżeli chodzi o aparat do selfie, to na pokładzie ma znaleźć się miejsce dla 32 Mpix. Sam wyświetlacz będzie miał przekątną 6,5 cala, czyli taką samą jak Oppo A31, które trafiło do naszego kraju. Nie wiadomo, czy nowe ZTE także u nas zawita, czy będzie przeznaczone tylko na rynek Japoński.

Zobacz też: ZTE Axon 11 5G – flagowiec z prawdziwego zdarzenia

Pod maską ma znajdować się procesor Qualcomm Snapdragon 765G, a do tego 6 GB RAM oraz 128 GB przestrzeni na dane. Będzie jednak można skorzystać z karty microSD o pojemności do 1 TB. Akumulator o pojemności 4000 mAh w tym modelu spokojnie powinien wystarczyć na dwa dni pracy. O samej cenie sprzętu jeszcze nic nie wiadomo, ale nie powinna być przesadnie wysoka.

Źródło: GSM Arena

Motyw