t-mobile_uk_g2_touch
Jak poinformował TMobileOfficial w serwisie Twitter, od dzisiaj w Wielkiej Brytanii dostępny jest nowy smartphon HTC Hero pod komercyjną nazwą T-Mobile G2 Touch (przyp. T-Mobile chyba nie lubi HTC i wszystkie telefony z Androidem sprzedaje pod innymi nazwami i tak: HTC Dream to u T-Mobile – T-Mobile G1, HTC Magic – T-Mobile MyTouch 3G). Dzisiejsza dostępność G2 Touch to jedynie możliwość zakupu w sklepie internetowym T-Mobile UK, ale w ciągu kilku kolejnych dni ma się on pojawić w pełnej okazałości w salonach w całym kraju.

T-Mobile G2 Touch będzie dostępny z umową na 18 miesięcy w taryfie Flext przy abonamencie w wysokości 40 funtów. W taryfie tej użytkownik ma do wydania 225 funtów/m-c wg standardowego cennika T-Mobile UK.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.