G2 Touch od dziś w T-Mobile UK!

Newsy
t-mobile_uk_g2_touch
Jak poinformował TMobileOfficial w serwisie Twitter, od dzisiaj w Wielkiej Brytanii dostępny jest nowy smartphon HTC Hero pod komercyjną nazwą T-Mobile G2 Touch (przyp. T-Mobile chyba nie lubi HTC i wszystkie telefony z Androidem sprzedaje pod innymi nazwami i tak: HTC Dream to u T-Mobile – T-Mobile G1, HTC Magic – T-Mobile MyTouch 3G). Dzisiejsza dostępność G2 Touch to jedynie możliwość zakupu w sklepie internetowym T-Mobile UK, ale w ciągu kilku kolejnych dni ma się on pojawić w pełnej okazałości w salonach w całym kraju.

T-Mobile G2 Touch będzie dostępny z umową na 18 miesięcy w taryfie Flext przy abonamencie w wysokości 40 funtów. W taryfie tej użytkownik ma do wydania 225 funtów/m-c wg standardowego cennika T-Mobile UK.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x