wp pilot brainly

Razem z dzieckiem zmagacie się z zadaniami z Librusa? WP Pilot i Brainly mają rozwiązanie

Newsy

WP Pilot oraz Brainly współpracują. Obie platformy zaczęły przeprowadzać wspólne lekcje online. Choć różnego rodzaju materiałów do e-learningu jest już całkiem sporo, to prezes WP Pilot między słowami wskazuje, że lekcje organizowane razem z Brainly mają pewną przewagę nad konkurencją.

Jak wyglądają wspólne lekcje WP Pilot oraz Brainly?

Materiałów edukacyjnych w internecie nie brakuje, przynajmniej jeśli chodzi o różnego rodzaju ćwiczenia. Dodatkowo nauczyciele często zadają uczniom kolejne zadania – informacje o nich są przesyłane przez dziennik elektroniczny. Wielu rodziców w internecie skarży się natomiast na problem z wytłumaczeniem dziecku różnych skomplikowanych zagadnień, za co normalnie odpowiada nauczyciel.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
wp pilot brainly

Rozwiązanie proponowane przez WP Pilot i Brainly to zajęcia online. Składają się one z lekcji prowadzonej na żywo przez nauczycieli, a także z sesji pytań i odpowiedzi. Cała transmisja trwa 1,5 godziny. Lekcje mają przygotować dzieci do egzaminu 8-klasisty. Tysiące uczniów i ich rodziców zmagają się w domach z zadaniami z Librusa. Potrzebują pomocy w ich wyjaśnieniu i w przygotowaniu do egzaminu – zauważa prezes WP Pilot, Tomasz Machała. Mówi także, że edukacyjny kanał WP Pilot stał się jednym z najpopularniejszych w obrębie całej platformy. Zdaniem Machały, dzięki współpracy z Brainly edukacyjne treści dotrą do jeszcze większej grupy zainteresowanych. W podobnym tonie wypowiada się Michał Gwiazdowski, General Manager Brainly na rynku polskim, rosyjskim i rumuńskim. Twierdzi on, że edukacja w domu to wyzwanie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców oraz nauczycieli. Brainly wyraża determinację, by wspierać uczniów i rodziców w domowej nauce.

Czytaj także: Cyberprzestępcy pokazują ludzką twarz – obiecują nie atakować służby zdrowia

Brainly to internetowa platforma do wzajemnej nauki. Użytkownicy mogą pomagać sobie w rozwiązywaniu zadań domowych, a także w powtórkach przed sprawdzianami. WP Pilot jest serwisem umożliwiającym odbiór tradycyjnej telewizji w wersji online. Część stacji dostępna jest w darmowym pakiecie.

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x