Asus zapowiada swojego taniego smartwatcha z elementami, o których konkurencja nie pomyślała

Łukasz Pająk Newsy 2014-08-26

asus smartwatch smartband ifa berlin

 

Targi IFA tuż, tuż. Niedługo świat Androida pozna wiele nowych urządzeń, które mogą wprowadzić świeży powiew w stosunku do obecnej stagnacji. Z pewnością takim urządzeniem będzie Desire 820, ale także i Asus szykuje coś wyjątkowego – tylko, że nie w kwestii smartfonów.

 

Zapowiedź Tajwańczyków ze swoją konferencją na targach w Berlinie nikogo nie zdziwiła, ale kompletnie nie wiedzieliśmy, co mogą oni przedstawić. Dzisiaj jesteśmy już pewni, że będą to nowe smartfony z serii Zenfone, ale także i smartwach oparty na Android Wear. Widoczna na początku newsa grafika to zapowiedź Asusa, która wymienia chociażby zastosowanie kamerki. Ten element nie pojawił się jeszcze w żadnym inteligentnym zegarku działającym przy współpracy z platformą Google. Mimo wszystko pojawia się pytanie, czy aby na pewno tajwański produkt to smartwatch czy może po prostu smartband, a więc inteligentna opaska? Źródła donoszą, że to ta pierwsza opcja toteż kolejną nowością będzie nieszablonowy wyświetlacz w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi rogami.

 

Kolejnym ważnym aspektem, który jednak jeszcze pozostaje w sferze niepotwierdzonych plotek jest cena – Asus chce swój inteligentny zegarek oferować za mniej niż 500 złotych chociaż mówi się, że koszt może nie przekroczyć nawet ~300 złotych. Zainteresowani?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x