Powiedzmy sobie szczerze: LG nie liczy się już na rynku smartfonów aż tak bardzo, jak kiedyś. Nie oznacza to oczywiście, że firma nie wydaje już nowych urządzeń. Wręcz przeciwnie – robi to, choć rzadziej niż kilka lat temu. Jedną najbliższych premier tego producenta będzie pokaz modelu G9 ThinQ, który według najnowszych doniesień może zerwać z tradycją i nie być flagowcem. Nie da się ukryć, że byłaby to spora zmiana w portfolio LG.

LG G9 ThinQ jako średniak? Jest na to spora szansa

lg g9 thinq wyglad wymiary specyfikacja

Premiera LG G9 ThinQ zbliża się wielkimi krokami. Seria „G” od LG dotychczas oznaczała urządzenia flagowe, jednak według najnowszych doniesień, wraz z prezentacją tytułowego modelu, może się to zmienić. Otóż plotki z Korei mówią, że firma może zrezygnować z tradycji i wydać LG G9 ThinQ jako urządzenie ze średniej półki wydajnościowej, z procesorem Snapdragon 765G na pokładzie. Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze pogłoski o tym, jakoby seria G miała utracić miano flagowej.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Motorola One Action, Honor 20 Lite, tablet Lenovo TAB P10 i więcej w fenomenalnych cenach!

Nie da się ukryć, że dotychczas większość spodziewała się, że mimo wszystko procesorem napędzającym LG G9 ThinQ będzie najwydajniejszy obecnie Snapdragon 865. Oczywiście pod koniec należy zaznaczyć, że cały czas mamy do czynienia tylko i wyłącznie z plotkami, które mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić. Mówiąc prościej – na chwilę obecną niczego nie można brać za pewnik, a przynajmniej do czasu, aż w temacie nie wypowie się samo LG. Waszym zdaniem taka zmiana byłaby rozsądnym posunięciem? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: NotebookCheck

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.