Pixel 4 xl premiera

Rodzina Pixel 4 w końcu z wyczekiwanym usprawnieniem skanera twarzy

Newsy

Rodzina Pixel 4 od Google zadebiutowała w październiku ubiegłego roku. Urządzenia zostały na ogół przyjęte bardzo ciepło, choć wiele osób narzekało na funkcję odblokowywania twarzą – bo nie ukrywajmy, dotychczas nie była zbyt bezpieczna. Wszystko dlatego, że gigant z Mountain View z jakiegoś powodu stwierdził, że oczy użytkowników nie muszą być otwarte podczas odblokowywania. Po wielu głosach niezadowolenia, firma w końcu zobowiązała się wdrożyć usprawnienie wymagające otwarcia oczu do odblokowania smartfona. Teraz, po pięciu miesiącach od złożenia obietnicy, Google w końcu dostarczyło odpowiednią poprawkę.

Odblokowywanie twarzą w Pixelu 4 w końcu doczekało się usprawnienia

pixel 4 face unlock

Dziś światło dzienne ujrzała kolejna wersja deweloperska Androida 11 – Android 11 Developer Preview 2. Aktualizacja wprowadza całkiem sporo nowości, a jedną z najciekawszych jest opcja dedykowana Pixelowi 4 i Pixelowi 4 XL. Mowa oczywiście o funkcji, której włączenie sprawia, że do odblokowania najnowszych smartfonów Google za pomocą twarzy trzeba mieć otwarte oczy. Domyślnie usprawnienie jest wyłączone, co oznacza, że korzystanie z niego jest dobrowolne.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Karta graficzna GeForce GTX 1660, powerbank Xiaomi Redmi Power Bank 10000 mAh, laptop Asus Zenbook UX334FL i więcej w super cenach!

Na chwilę obecną opisywana nowość jest dostępna tylko w drugiej wersji deweloperskiej Androida 11, jednak niewykluczone, że wkrótce trafi także do Androida 10, np. w ramach Pixel Feature Drop.

Źródło: AndroidPolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x