ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Half Life Alyx HTC Vive Cosmos Elite

Jeśli kupisz gogle VR HTC Vive Cosmos Elite, to grę Half-Life: Alyx otrzymasz w prezencie

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Gogle wirtualnej rzeczywistości zdobywają coraz większe zainteresowanie. Ma je w ofercie także HTC, które wczoraj zaprezentowało światu najnowszy model Vive Cosmos Elite. Co prawda sprzęt nie należy do najtańszych, ale firma dodaje na osłodę grę Half-Life: Alyx w prezencie.

Half-Life: Alyx za darmo przy zakupie gogli VR HTC Vive Cosmos Elite

Half Life Alyx

Sprzedaż gogli wirtualnej rzeczywistości HTC Vive Cosmos Elite rozpoczyna się dziś. Zestaw VR wyceniono na 4299 zł, więc nie ukrywajmy – dość wysoko. Na szczęście na osłodę firma dodaje do każdego zakupu gratis w postaci wyczekiwanej gry Half-Life: Alyx, która jak wiadomo – działa tylko z goglami VR.

Zobacz także: „Mega Marzec”, czyli gigantyczne przeceny w PlayStation Store. Sprawdź, jakie gry warto kupić!

Jak czytamy w informacji prasowej,

HTC Vive Cosmos to nowoczesny, współdziałający z komputerem PC system VR klasy premium, który klienci mogą rozwijać i modyfikować poprzez wymianę przedniego panelu albo wykorzystanie dodatkowych akcesoriów Vive, takich jak bezprzewodowy adapter Vive. Wszystkie zestawy Vive Cosmos oferują tę samą, imponującą jakość obrazu (łączna rozdzielczość 2880 x 1700 pikseli) oraz innowacyjną, przyłbicową konstrukcją, która umożliwia uchylanie gogli do góry, dzięki czemu można łatwo przenosić się do wirtualnego świata i z powrotem.

Nie da się ukryć, że nowy zestaw od HTC to absolutnie najwyższa półka, na co zresztą wskazuje też cena. Do Half-Life: Alyx jak i wielu innych gier, to sprzęt idealny.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy