huawei honor 6 1212

 

Już po raz kolejny wspominam, że targi IFA zbliżają się coraz szybciej i w związku z tym producenci budują napięcie przed swoimi konferencjami. Tym razem przyszła pora na Huawei, które wbrew pozorom może okazać się jedną z najciekawszych firm w Berlinie pod kątem interesujących premier.

 

Chińczycy we wrześniu chcą z pewnością zaprezentować przynajmniej jednego smartfona i to nie byle jakiego, gdyż z najwyższej półki. W celu zachęcenia do przyglądania się konferencji, Huawei zaprezentowało następujące grafiki:

 

huawei ascend mate 7 czytnik

 

Pierwsza z nich bez większych wątpliwości sugeruje, że tenże model będzie posiadał czytnik linii papilarnych.

 

huawei ascend mate 7 uklad kirin 920

 

Dalej mamy „8-biegową skrzynię biegów”, a więc zapewne 8-rdzeniowy układ Kirin 920, który charakteryzuje się naprawdę wysoką wydajnością (wyższą niż Snapdragon 805).

 

huawei ascend mate 7 kalkulator grubosc

 

Teraz z kolei zagadkowy wynik 0,83, co może oznaczać grubość samego urządzenia w centymetrach.

 

huawei ascend mate 7 lte cat. 6

 

Sześć kotów. W Polsce ze względu na język jak i infrastrukturę operatorów tak łatwo się tego nie domyślimy, ale chodzi o Cat. 6, a więc najszybszą kategorię łączności LTE pozwalającą na pobieranie danych z prędkością do 300 Mbps.

 

huawei ascend mate 7 zapowiedz

 

Tym razem cyfra siedem nawiązuje do nazwy. Według wszelkich plotek, nowy flagowy model Huawei to Ascend Mate 7.

 

huawei honor 6 12122

 

Inne plotki ograniczają się do dwóch wersji, o czym pisaliśmy przy okazji ujawnienia smartfonu ze średniej półki, z czytnikiem linii papilarnych. To właśnie najprawdopodobniej będzie pomniejszona wersja omawianego wyżej phabletu. Kolejną plotką jest rozmiar wyświetlacza, który ma mierzyć 6-cali i prezentować obraz w rozdzielczości QHD (2560×1440).

 

Czy ta ilość coraz większych phabletów nie jest dla Was zbyt przytłaczająca czy też planujecie zakup jednego z nich?

 

 

źródło: GSMArena.com, Huaweiblog.de

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.