symulator kozy

Komputerowi gracze z pewnością słyszeli o produkcji, w której możemy wcielić się w kozę i poznać w jak bardzo zwariowany sposób żyje, kiedy gospodarz nie widzi. Symulator ten stworzony dla czystej zabawy i kosztujący grosze w szybkim czasie stał się hitem, a ilość sprzedanych kopii w ciągu 5 miesięcy sięgnęła miliona. Nic więc dziwnego, że twórcy nie zamierzają tak łatwo porzucić projektu i planują ekspansję na pozostałe platformy. Również te mobilne.

 

Symulator kozy to prosta gra, w której nie znajdziemy żadnej fabuły ani głębszych wartości. Jest to idealny tytuł dla tych, którzy szukają zabawy i odprężenia, a przy tym chcą dowiedzieć się czy bycie kozą może być przyjemne. Dlatego też Coffee Stain Studios na swoim oficjalnym profilu na Twitterze zapowiedziało, że produkcja wyląduje również na systemie Android, iOS oraz Xbox.

Niestety kwestia ceny oraz daty premiery pozostaje tajemnicą. W tym przypadku możemy wziąć na cel wersję pecetową, która kosztuje 10 dolarów, co daje około 30 złotych. Mamy więc do czynienia z stosunkowo niską kwotą, toteż Symulator kozy na Androida nie powinien kosztować ekstremalnie dużo.

 

Jesteście zainteresowani taką produkcją na systemy mobilne? Symulator kozy to dość nietypowy produkt,  jeśli chodzi o świat symulatorów, a sam styl rozgrywki tym bardziej pozwala mu się oderwać od schematyczności.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.