Firma Samsung oficjalnie zapowiedziała swoją obecność na wydarzeniu IEM (Intel Extreme Masters) 2020. Całe wydarzenie odbędzie się w Katowicach już na przełomie lutego i marca, a polski oddział koreańskiej firmy technologicznej ogłosił konkurs dla uczestników.

Co Samsung zaprezentuje uczestnikom IEM 2020?

Samsung uważa, że wydarzenie takie jak targi Intel Extreme Masters jest doskonałą okazją do pokazania swoich nowych produktów. Chodzi oczywiście o asortyment związany z gamingiem. W tym roku firma ma skupić się na monitorach dla graczy. Samsung będzie obecny na stoisku ESL Play. Zaprezentuje tam, jak wypadają zakrzywione monitory podczas rozgrywki. W strefie ESL Play ma być dostępnych 80 stanowisk z monitorami koreańskiego producenta.

samsung iem 2020

Samsung, a także ESL Play chcą przyciągnąć ludzi na swoje stoisko m.in. za pomocą konkursu, który właśnie został ogłoszony. Każdego dnia uczestnicy targów będą mogli wygrać jeden z trzech monitorów gamingowych LC27RG50. Model ten charakteryzuje się ekranem o przekątnej 27″ oraz kompatybilnością z technologią G-sync firmy Nvidia. Częstotliwość odświeżania w tym monitorze wynosi natomiast 240 Hz. Przez cały czas trwania Intel Extreme Masters w Katowicach do wygrania będzie 9 egzemplarzy tego modelu. Osoba chętna na zdobycie nagrody będzie musiała w jak najkrótszym czasie wykonać zadanie, jakim jest zdobycie 240 fragów na specjalnie przygotowanej mapie treningowej w grze Counter-Strike: Global Offensive.

Czytaj także: Jeśli kupisz Cyberpunka 2077 na Xboxa Ona, to na Xboxie Series X zagrasz w niego za darmo

Tegoroczna edycja Intel Extreme Masters rozpocznie się w piątek, 28 lutego w katowickim Spodku. Zakończenie imprezy jest planowane na niedzielę 1 marca. Stacja Polsat Games będzie transmitować zawody e-sportowe towarzyszące targom.

źródło: informacja prasowa, zdjęcia: samsung, flickr (Piotr Drabik)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.