ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S20 plus ultra premiera specyfikacja cena dostepnosc

Użytkownicy smartfonów Samsung Galaxy z całego świata dostali dziwne powiadomienie

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio wiele produktów. Galaxy to najbardziej znana linia smartfonów tego producenta, w której skład wchodzi naprawdę wiele urządzeń. Teraz ich użytkownicy z całego świata zostali przywitani bardzo dziwnym powiadomieniem z aplikacji Znajdź mój telefon. Wiele osób nieco się zaniepokoiło, ale zupełnie niepotrzebnie.

Samsung Galaxy i dziwne powiadomienie z aplikacji Znajdź mój telefon

Samsung Galaxy znajdź mój telefon powiadomienie

Jeśli otrzymałeś wczoraj lub dziś przedziwne powiadomienie z bardzo przydatnej aplikacji Znajdź mój telefon o treści „1”, to wiedz, że nie ty jedyny. Otóż tego typu notyfikację dostali wszyscy użytkownicy smartfonów Samsunga z linii Galaxy, w tym ja na mojej S-dziesiątce. Nie da się ukryć, że „powiadomienie widmo” wygląda dość niepokojąco, lecz jak poinformował już Samsung, nie ma się czym martwić. Wiadomość została wysłana przypadkowo podczas testów wewnętrznych.

Zobacz także: [Promocje dnia] Procesor AMD Ryzen 9 3900X, słuchawki bezprzewodowe Jabra Elite 65e, myszka komputerowa Mionix Avior i więcej w okazyjnych cenach!

Podsumowując – można się rozejść, bo tajemnicza jedynka to nic innego jak zwykła pomyłka, która nie ma żadnego wpływu na działanie smartfonów z rodziny Galaxy. To z pewnością nie pierwszy ani ostatni błąd tego typu, bo wpadki zdarzają się każdemu. Miejmy jednak nadzieje, że testerzy oprogramowania Samsunga w przyszłości będą nieco bardziej ostrożni, bo mimo że nic poważnego się nie stało, to wiele osób bez powodu się zaniepokoiło.

Źródło: The Verge

Sprawdź najnowsze wpisy