Samsung Galaxy S20 plus ultra premiera specyfikacja cena dostepnosc

Użytkownicy smartfonów Samsung Galaxy z całego świata dostali dziwne powiadomienie

Newsy

Samsung to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio wiele produktów. Galaxy to najbardziej znana linia smartfonów tego producenta, w której skład wchodzi naprawdę wiele urządzeń. Teraz ich użytkownicy z całego świata zostali przywitani bardzo dziwnym powiadomieniem z aplikacji Znajdź mój telefon. Wiele osób nieco się zaniepokoiło, ale zupełnie niepotrzebnie.

Samsung Galaxy i dziwne powiadomienie z aplikacji Znajdź mój telefon

Samsung Galaxy znajdź mój telefon powiadomienie

Jeśli otrzymałeś wczoraj lub dziś przedziwne powiadomienie z bardzo przydatnej aplikacji Znajdź mój telefon o treści „1”, to wiedz, że nie ty jedyny. Otóż tego typu notyfikację dostali wszyscy użytkownicy smartfonów Samsunga z linii Galaxy, w tym ja na mojej S-dziesiątce. Nie da się ukryć, że „powiadomienie widmo” wygląda dość niepokojąco, lecz jak poinformował już Samsung, nie ma się czym martwić. Wiadomość została wysłana przypadkowo podczas testów wewnętrznych.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Procesor AMD Ryzen 9 3900X, słuchawki bezprzewodowe Jabra Elite 65e, myszka komputerowa Mionix Avior i więcej w okazyjnych cenach!

Podsumowując – można się rozejść, bo tajemnicza jedynka to nic innego jak zwykła pomyłka, która nie ma żadnego wpływu na działanie smartfonów z rodziny Galaxy. To z pewnością nie pierwszy ani ostatni błąd tego typu, bo wpadki zdarzają się każdemu. Miejmy jednak nadzieje, że testerzy oprogramowania Samsunga w przyszłości będą nieco bardziej ostrożni, bo mimo że nic poważnego się nie stało, to wiele osób bez powodu się zaniepokoiło.

Źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x