HBO GO cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, którą zawdzięcza przystępnym cenom i przede wszystkim świetnym filmom oraz serialom dostępnych w bibliotece. A skoro już o bibliotece mowa, to należy wspomnieć, że jej zawartość nieustannie się rozrasta – wszak HBO GO nie chce dopuścić, by aktualni użytkownicy znudzili się brakiem nowości. Dziś w serwisie dodano kilka tytułów, z których pełnym zestawieniem jak zawsze możecie się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja oferty HBO GO – środa, luty 2020

HBO GO logo

HBO GO nie zwalnia tempa i niemal codziennie dodaje do swojej biblioteki jakieś nowości. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bowiem w serwisie pojawiła się garść nowych tytułów, których pełna lista prezentuje się następująco:

  • Cudotwórcy (2019) [odcinek S02E04] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Spełnione marzenie: Dzieciaki z konkursu oratorskiego im. Martina Luthera Kinga (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Bez tajemnic (2013) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Polska
  • Bankowa gra (2018) [6 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Luksemburg

Zobacz także: [Promocje dnia] Amazon Fire TV Stick 4K, powerbank Samsung 10000 mAh, LG 70UM7450 i więcej w super cenach!

Powyższe zestawienie zawiera łącznie 4 nowości – nowy film, serial i odcinki seriali. Nie dużo, ale należy pamiętać, że przecież zawsze mogło być gorzej.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.